Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apósom 10 napra befogadott...

Apósom 10 napra befogadott egy nőt a házába, ami már egy hónapja eltelt . A nőnek semmi bevétele . Hogyan tudja kitenni apósom, ha nincs hová mennie?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
amikor kimegy a lakásból lecseréli a zárakat
2015. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Apósodat is foglalkoztatja ez a kérdés vagy csak téged?

Miért pont 10 napra?

Ha teherbe ejtette akkor sehogysem tudja kirakni.

2015. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy a nőt azért fogadta be 10 napra mert a balatonnál lakik állítólag és itt borsodban kezelik a korházban . 10 nap múlva kellett volna befeküdnie
2015. febr. 11. 09:18
 4/10 A kérdező kommentje:
azóta kiderült hogy ez a nő a házra pályázik és semmi anyagi bevétele nincs . se nyugdíj se fizetés semmi. csak a hazugságok . apósom is ki akar lépni belőle nem csak én akarom meg a párom :D
2015. febr. 11. 09:26
 5/10 kovpet ***** válasza:
44%
Úgy tudja kitenni, hogy megmondja neki, hogy pakoljon és viszlát. Ha nem megy, akkor rendőrt hív és a rendőr -mivel nincs semmi papírja, hogy ott tartózkodhat- segít kitenni.
2015. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Valahogy kicsalni aztán zárat cserélni. Ha nem megy, akkor rendőrt hívni birtokháborítás miatt. Ha nincs bejelentve, rendőrök szépen kitessékelik. De én akkor is zárat cserélnék meg ellenőrizném a cuccait h nem lopott-e valamit.

Ja és legyen jó sok tanútok, pl. szomszédok, esetleg polgárőr, h többször is felszólítottátok az ingatlan elhagyására, mert a végén még behazudik valamit, h ti tartottátok fogva meg bántottátok.

2015. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az sem számít hogy nincs hová mennie? úgy is kiteszi a rendőr ha nem megy? én úgy tudom ebben az esetben kell egy hely ahová mehet . az utcára nem tehetem. de lehet hogy én tudom rosszul.
2015. febr. 11. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor kell, ha be van jelentve oda lakóként. Ha nincs lakcímkártyája,ami oda szólna akkor semmi joga ott tartózkodni.

Csak legyen tanútok, mert ez a nő biztos képes hazudni, ha rendőrség kéne.

2015. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bejelentve nincs. csak a levelei mennek oda
2015. febr. 11. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

nem számít...

ne hagyjátok már magatokat

mindig úgy elkeserít, hogy sokan mennyire nem ismerik a saját jogaikat, és ezért képesek bármilyen hülyeségbe belemenni

nincs róla papír, fogni és kidobni, sőt, talán még jogos önvédelemnek is számít valahol

2015. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!