Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a férjem...

Mit gondoltok, a férjem családjának van igaza, vagy nekem?

Figyelt kérdés

38 hetes terhes vagyok, tehát bármikor megindulhat a szülés.

Anyósomnak szombatra szervezett a sógorom szülinapi meglepetésbulit, 180 km-re tőlünk.

Én mondtam, hogy így, mindenórás kismamaként nem akarok elmenni, ráadásul anyósom utál engem, szóval nem hiszem, hogy örülne a jelenlétemnek.

A sógorom szerint viszont mindenképp ki kellene békülnünk, és szerinte ez a legmegfelelőbb alkalom. És képtelen megérteni, hogy a saját anyámhoz se mennék el, nehogy állati messze az orvosomtól induljon meg a szülés.

És nagyon nem tetszik, hogy a sógorom nem ért meg és erőlteti hogy menjek el, pedig neki is van már két gyereke, pontosan tudja, mekkora izgalommal jár az utolsó pár hét a baba születése előtt.

Egyébként a férjem sem akart elmenni, én beszéltem rá, hogy azért az anyukája születésnapját ne hagyja ki, ha véletlenül mennem kellene a kórházba, akkor majd megyek taxival.



Mit gondoltok, igazam van, vagy pedig túlparázom és el kellene mennem anyós születésnapjára? Csak mert bőven elég baj, hogy anyóssal rühelljük egymást, nem szeretném, ha a sógorommal is feszültség lenne köztünk. Ti elmennétek?



2015. febr. 13. 08:07
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
96%
Nem mennék el. Majd megbékülnek, ha megszületik a kicsi.
2015. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
92%
neked van igazad, én se mennék már ennyi idős kismamaként ilyen messze...
2015. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
Semmiképp sem mennék. A sógorod nem lehet egy észlény, ha nem fogja fel, hogy a szülés és egy anyós szülinap közül melyik a fontos. Akkor se mennék, ha anyóssal imádnánk egymást. Így, hogy még nem is kedvel, pláne ne menj, nem hiányzik neked az idegeskedés. A jó viszonyt pedig ezekután nem tartanám olyan fontosnak a sógorral.
2015. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
95%
38 hetesen nekem mar minden bajom volt a bepisiles tusszentestol kezdve labdagadasig, ugy, hogy jarni is alig tudtam, en a fejet is leharaptam volna ha engem valaki ennyit akart volna utaztatni.
2015. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
4%
Hát én elmennék.Van 2 hét még szülésig,ha be is indul,akkor is van ott is szülészet,baj nem lehet.Sztem kicsit túl van parázva az egész.
2015. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
87%

Ne mennek..

A ferjed mit mondd? Ezt neki kellene lerendeznie

2015. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem mennék. 180 km-es autózás nem terhesen semmi, de ennyi idősen már nekem is minden bajom volt, nem hogy még 2 órát üljek egyben. (meg még vissza is kettőt) Az nem megoldás, hogy tudod, mikor lesz az ünnepség és közben/másnap felhívod anyóst telefonon, megköszönteni? Akkor lehetnek békülni/jópofizni is egyet, mégse vagy ott, de mégis bejelentkeztél.
2015. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én nem nagyon szeretnék békülni. Ha nem lennék terhes, akkor a sógorom kedvéért elmennék és összeszorított fogakkal végigülném az ebédet, de őszintén szólva nem nagyon akarok telefonon bájcsevegni anyóssal. Nem is hiszem, hogy örülne neki, szívből gyűlöl a legelső pillanattól kezdve, anno még az esküvőnkre se jött el.
2015. febr. 13. 08:29
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad, én sem mennék így.
2015. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
93%

Miért csinálsz ebből ekkora problémát?

Felhívod a sógorodat, és kedvesen megmondod neki, hogy ne haragudjon, de majd máskor elmész. Jelen pillanatban 38 hetes terhesen nincs sem erőd sem hangulatod elmenni.

Majd boldog szülinapot kívánsz és kész.

Ha az anyós megsértődik akkor meg mi van? Eleve utálod, ő is téged akkor a helyzet rosszabb nem lesz. Legfeljebb a baba születése után nem lesznek olyan gondjaid, hogy utazzak pár hetes/ hónapos / éves gyerekkel 180km az anyóshoz...

2015. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!