Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, milyen előnyei...

Mit gondoltok, milyen előnyei és hátrányai vannak annak, ha valaki megosztja Facebookon a családi állapotát? Egyáltalán mi értelme van ezt közzétenni, nyilvánosságra hozni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Ugyanannyi "értelme" van, mint saját magát nyilvánosságra hozni és regisztrálni ezen az oldalon. Magyarán: semmi.


Annak sincs sok értelme, amikor minden bajukat megosztják, meg azt hogy mikor mit esznek és hol járnak. Csak könnyebben kirabolható áldozattá teszik magukat, aztán csodálkoznak.

2015. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem kell értelmet keresni. Van akinek fontos, van akinek nem.
2015. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel, minek mondod el ismerőseidnek, kollégáidnak a családi állapotodat?
2015. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem h lenne bármi előnye vagy hátránya. "Mi értelme van közzétenni?" Miért kellene titkolni??
2015. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Mivel az egésznek semmi értelme, ezért ennek sem. De ahogy nem titkolom a nevem, úgy azt sem titkolom, hogy ki a férjem. Nem is értem, miért merül fel valakiben, hogy ez másokkal nem megosztható magánügy. Aki ezt nem írja ki nyíltan, az már valamit susmusol.
2015. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretem tudni, hogy a barátaimmal, jó ismerőseimmel mi van, nem mindenkivel tudok beszélni rendszeresen, és így értesülök a friss hírekről. Ebből adódik, hogy én is megosztom az igazán fontos dolgokat, aminek ők is örülnek.
2015. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen onlájn vackokon a lehető legkevesebb adatot szabad csak megadni magadról.
2015. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
ismerősök eltt felvállani a kapcsolatát. ez az értelme.
2015. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Én sme láttam sokáig értelmét. Aztán rájöttem, hogy a családi állapotom kiírásával remekül tudom hergelni anyósomat, aki az első perctől rühell engem. :)

Csak azért az egyért írtam ki hogy ki a férjem, hátha anyósomat megüti a guta, hogy minden nap szembesülnie kell a dologgal, hogy minden mesterkedése ellenére elvett feleségül a pici fia. :)

2015. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ember az ilyesmit jó esetben nem titkolja, sőt örül neki és büszke rá.

Máskülönben mi értelme van például a karikagyűrűnek?

2015. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!