Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha egy kapcsola...

Mit gondoltok, ha egy kapcsolatban, az egyik ember hónapokig távol van, akkor derül ki, hogy ő e az igazi társ és ez egy jó próba? Vagy ahhoz, hogy rájöjjünk, hogy ő e az igazi társ, nem kell ilyen hónapokig távollét?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A hosszabb távollét, próbára tesz minden kapcsolatot. Főleg, ahol már gyerekek is vannak, és megbomlik a megszokott családi élet. Egyébként hónapokat ki lehet bírni, ha jó a kapcsolat, éveket már nehezebb.
2015. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem (tapasztalatom alapjan) a tavollet rosszat tesz a kapcsolatnak. Foleg ha honapokig nem talalkoznak a felek. Olyankor az ember megszokja a masik hianyat es rajon, egyedul is boldogul, eli az eletet, a mindennapokat es mar az lesz furcsa ha a parja visszater az eletebe. Talan a hosszu ido egymas nelkul az erzelmeket is elpusztitja. A szerelem csak szeretette valik.

De megegyszer leirom, ez csak az en szemelyes tapasztalatom, nyilvan minden ember mas.

2015. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. Én is ezt tapasztalom, 2 éve vagyunk külön, félévente jön haza. Ez van, csak nálunk gyerekek is vannak, ezért sem mindegy. Ők is hozzászoktak már.
2015. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

A távollét olyan a szerelemnek, mint a szél a tűznek: a kicsit eloltja, a nagyot még nagyobbra lobbantja.


Umberto Eco

2015. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy rájöjjetek, hogy ő e az igazi társ, ehhez nem a hónapokig tartó különlét fogja megmondani, hanem az, hogy összeillettek-e, jó-e a közöttetek lévő szex, van-e közös hasonlóság bennetek, tudtok-e egymással közös dolgokról beszélgetni. A hónapokig tartó távollét minden kapcsolat megsínyli. Ha valami kényszer miatt (háború, külföldi munka) miatt van a távollét, az teljesen más, de ha csak úgy távol vagytok egymástól, az szerintem nem fog jót tenni a kapcsolatotoknak, benne van a pakliban, hogy szétmegy a kapcsolat. Választhatsz.
2015. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül szükséges egy hosszabb út ehhez. Bár javíthat a kapcsolaton.
2015. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi szakítottunk egyszer, külön voltunk 4 hónapig, aztán újra összejöttünk. Azóta erősebb, jobb, stabilabb a kapcsolatunk, mint valaha. Úgy gondoljuk, egymással fogunk élni ezentúl életünk végéig. Tehát nekünk jót tett.

De azt nem bírnánk, ha távkapcsolatban élnénk. Szerintem az nem kapcsolat. A kapcsolat folyamatos interakció, ami hetekig tartó kihagyásokkal nem lenne az. Szerintem.

2015. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát fene tudja, szerintem azt mindenki tudja, érzi a lelke mélyén,hogy akivel van az neki az igazi társa, vagy nem.

Nem kell hozzá távollét. De sok minden kiderülhet a másikról egy ilyen nagyobb külön élés alatt. Hogy az jó vagy rossz lesz, az utólag válik el. Lehet borul minden, lehet sokkal közelebb kerültök egymáshoz.

Nálunk borult minden, mondjuk én előtte is éreztem hogy nem az igazi számomra...be is bizonyosodott hogy nem állta ki a próbát.

2015. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!