Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem el akar hagyni,...

Feleségem el akar hagyni, mert nem vállalok be egy munkát? Azzal fenyeget hogy nem jön ma haza és inkább ott alszik valamelyik barátnőjénél. Már a telefont sem veszi fel nekem.

Figyelt kérdés

Ma már feltettem a kérdést,csak átették az üzleti kérdésekhez.Nem tudom minek amikor ez egy családi kérdés és nem pénzügyi.Ez volt az előző kérdésem...most már telefont se veszi fel nekem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


2014. szept. 4. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
De mitől félsz? Mármint az új munkával kapcsolatban? Elmész és ha nem jön be otthagyod.
2014. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Es mi a kérdésed konkretan?
2014. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz tőlünk?
2014. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tanácsot!Hogy hogyan tudnám megértetni vele,hogy nem szeretném azt a munkát csinálni?!Keresni akarok másikat helyette!Nem akarja megérteni.
2014. szept. 4. 13:39
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb el kellene vállalni es mellette másikat keresni.
2014. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Imola Ágnes ***** válasza:
94%

Figyelj, nem ismerem pontosan a helyzetet, de azt hiszem, hogy valahol neki is megvan az oka erre. Minden normális ember ilyen esetben elvállalná az első munkát, amit megkap, és mellette gyorsan keresne mást....

Ha idáig jutott a dolog, akkor ez az egyetlen olyan megoldás, amibe belemegy. A másik, hogy elváltok. Hidd el, egy nőnek sok kell, hogy idáig jusson.... Vagy összeszeded magad, vagy továblépsz.

2014. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

És te hiszel abban, hogy megtalálod azt a munkát,amit valamennyire is szeretsz?


Nem sok hely van manapság,ahol megbecsülik az embert és értelmes fizetést is adnak!


Szerintem hazánkban pont arról szól a munka és a megélhetés, hogy bármi áron el kell vállalni azt,ami adódik, mert nem lehet arra hetekig várni, hogy valami legyen....


Én a helyedben márcsak teszt miatt is elvállalnám a melót, hogy a feleségednek mi lesz a viselkedése ezután!

2014. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk először, hogy a feleséged miért ragaszkodik annyira ahhoz, hogy azt a konkrét munkát vállald be.

- anyagilag a padlón vagytok és sürget az idő?

- olyan unka, hogy jobban meg fognak becsülni utána?

- már régóta munka nélkül vagy és ez az első ajánlat?

- a feleséged megígérte valakinek, hogy meg fogod csinálni?

- a feleséged kötődik ahhoz, akinek dolgoznod kellene?

- a feleséged nem akarja, hogy otthon legyél?

És most tisztázzuk, hogy te miért nem akarod elvállalni?

- magalázó

- megterhelő?

- nem a szakmádnak megfelelő?

- nem kell annyira a pénz, hogy bármit elvállalj?

- téged egy nő ne ugráltasson?

- akinek dolgozni kell, vagy amit dolgozni kell azzal van bajod?

Ha erre mindre válaszoltál, akkor mi is tisztábban látjuk, hogy mi a baja a nődnek, és hogyan kéne rajta segíteni.

2014. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hónapok óta keresel munkát, és ami van, azt nem vállalod be, mert jobbat akarsz? Ebben a gazdasági helyzetben még válogatsz?


A volt férjem ilyen, mint te. Mindig a jobb lehetőségre vár, így lassan 2 éve nem dolgozik megint.

2014. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

És ha elvállalnád, mellette meg keresnél jobbat? Gondolom nagyon kéne már a pénz, ezért nem érti meg, hogy te meg nem akarod elvállalni.

Mi az a munka pontosan amúgy (nem olvastam el a másik kérdést, lehet, hogy ott írtad)?

2014. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!