Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnál, ha egy ismeret...

Mire gondolnál, ha egy ismeretlen telefont találnál a párodnál, ami jelszóval védett?

Figyelt kérdés

Párom délutános a héten. Mikor elment, itthon hagyta a hátizsákját amit vinni szokott magával. Gondoltam felhívom, hogyha valami fontosat hagyott itthon akkor beviszem neki a munkahelyére. Azt mondta ne nyúljak hozzá, nincs benne semmi fontos.

Később fura hang szűrődött ki a táskából,mint amikor rezeg egy telefon. Belenéztem, megtaláltam a telefont. Nem az a telefon volt, ami van neki. Vagyis ez is az övé lehet, de ez egy másik. "Csaj 1" kereste. Jelszóval levédette a billentyűzárat, de annyit láttam, hogy több sms-e is jött, plusz a nem fogadott hívás.

Később "Csaj 3" is rácsörgött.


Nemrég küldött egy smst a párom, hogy nem ér haza időben (7-negyed8), mert dolga van, ne aggódjak, kb 1-1,5 órát tuti késik.

"Csaj 3"-mal közben sikerült beszélnem, azt mondta ő nem ismeri a férjemet, hanem egy másik férfi nevet mondott, hogy őt keresi. Azt mondta, úgy néz ki félrekapcsolt a vonal, elnézést kért majd letette.


Szerintetek mire gondoljak? Nekem az az első gondolatom, hogy szeretője van!! Illetve szeretői :(


2014. febr. 25. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan tolja az élettársad... Ilyenről is csak filmben hallottam még, én a helyedben úgy kiraknám ahogy van.
2014. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 anonim ***** válasza:
98%
Tuti, hogy több nője van. Nem tárcsázott félre, csak próbált menteni a nő.
2014. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/151 anonim ***** válasza:
98%
Azért ennél egyértelműbb bizonyíték is kevés van... bukta.
2014. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/151 anonim ***** válasza:
93%
Én ezek után egy dologra tudnék csak gondolni, mégpedíg arra hogy reggel bas*am ki mint macskát sz*rni vagy most azonnal.
2014. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/151 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez számodra nem egyértelmű, akkor nem akarod látni a fától az erdőt és mindegy, hogy mit írunk ide, ő valami buta szöveggel magyarázkodni fog, te meg megbocsájtani neki!
2014. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/151 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, kicserélem a sim kártyát egy másikra, és úgy rakom vissza a telefont a táskába.
2014. febr. 25. 18:50
 7/151 anonim ***** válasza:
92%
Rákérdeznék mit jelentsen ez a telefonügy, ha dadogna és dudorászna mindenfélét, kinyitnám az ajtót, hogy mehet kifele.
2014. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/151 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem érsz vele. Aki egyszer megteszi, megteszi máskor is. Hogy tudnál továbbra is bízni benne? Ő hogyan néz majd a szemedbe? Ráadásul későn ér haza, ez is gyanújel.
2014. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/151 A kérdező kommentje:

Nem tudnék bízni benne. De ha van lehetőségem szólni "csaj 1-nek" hogy rajta kívűl még van csaj 2,3 és csajx, akkor megteszem.

Szemétség, de azt hiszem ezt megérdemli!

2014. febr. 25. 18:55
 10/151 intrepid ***** válasza:
19%
Jobb egy jó bizniszben résztulajdonosnak lenni, mint egy rosszban kizárólagosnak. Vagy megosztani egy finom ételt másokkal is, vagy megenni egyedül egy kalap ...
2014. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!