Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van felesleges 100 eurom, már...

Van felesleges 100 eurom, már régóta szeretnék egyet kaszinózni. Feleségem nem akar elengedni. Ilyen nagy bűn ez? Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés
Kint dolgozom Ausztriában,soha nem kaszinóztam,de ebbe a hónapba,kaptam 100 euró pluszt,mert volt egy kis plusz munkám.Már régóta szeretnék elmenni egyet kipróbálni.Nem vagyok függőségre hajlamos,soha nem volt semmi szenvedélyem.Úgy vagyok vele,ha elbukom elbukom,ha nyerek,akkor nyerek.De egyik esetben sem fogok újra menni,egyszerűen csak kiakarom probálni.Akkora bűn ez?
2015. febr. 14. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nézd, ha el akarsz menni oda, elmész. De mondjuk a feleséged is megértem, feltételezem, nem azért vállaltátok a külföldi munkával járó ezer problémát és nehézséget, hogy aztán nagyvonalúan elkaszinózd a keresett pénzt.
2015. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Egyrészt, gondolom annak a 100 eurónak lenne jobb helye is a családi kasszában.

Másrészt, ha ne adja Isten nyernél, akkor legközelebb is mész, és még több pénzzel.

2015. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ma 14:55


Nem akarom elkaszinózni,egyszer akarok csak a feeling kedvéért.Játszok közbe ingyen eszek,iszom,aztán talán még nyerek is.Mondtam neki,ha van kedve ő is eljöhet.Eszünk,iszunk egyet,aztán talán még nyerünk is valamit.Ha nem,akkor jóléreztük magunkat ennyi.Van egy ismerősöm,ő a feleségével 1 hónapba elmegy egyet,esznek,isznak,van hogy nyernek.De ha nem,akkor is jólérezték magukat.Volt hogy nyert 100 euroból 500 eurot.Más ezt a pénzt el cigizi,issza vagy bulizza.Miért ne lehetne 1 hónapban egyszer megengedni,ha esetleg még pénz is van belőle.

2015. febr. 14. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Hm, a kérdésben még egyszeri alkalomról volt szó, most havi egyről.


Ha ennyire mindegy az a 100 euro, akkor is lehetne valami értelmesebbre fordítani. Pl. normális étteremre, színházra. Ha elmentek egy étterembe egy gyertyafényes vacsorára, akkor ennek a feléből megvacsoráztok. Az szép, hogy elvinnéd az asszonyt szórakozni, csak hát ha ő ott nem érzi jól magát, akkor minek?

2015. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Még pénz is van belőle..:D Persze. Ha olyan nagy esélye lenne, hogy többet vigyél haza, mint amit beteszel, csődbe mennének a kaszinók. Sőt, az "ingyen" étel-ital is bele van kalkulálva dologba, szóval az sincs ingyen.

Én sem támogatnám az ötletet. Az ellen nem lenne kifogásom, hogy a férjem magára költse (akár tartós cikk, akár élmény), de hogy pusztán azt élvezze, ahogyan más markába szórja a pénzt, az kiábrándító.

2015. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bence_ ***** válasza:
87%

Family guy-ban mondta a feleségének.

"Követelem, hogy megenged!"

Valahogy így :)

2015. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, nem értem, mire akarod a feleséged rávenni? El akarsz menni, fogod, és elmész. Felteszem, te sem cirkuszoknál, ha a feleséged kapna 30 ezer (kb 100 EUR) jutalmat, és elmenne mondjuk venni egy csizmát magának... persze, az ember szól a másiknak, de nehogy már engedélyeztetni kelljen egymással az ilyent...
2015. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos tobb ev kaszinozas utan bixtosan allitom, hogy mindig a haz nyer meg ugy is, hogy effektive te nyertel. Legkozelebb visszamesz es elszorod.Huszonevesen imadtam kaszinozni, rengeteget nyertem es vesztettem, ma mar kaszino kozelebe sem megyek, de jo elmenyek voltak:-))


33/N

2015. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

"Nos tobb ev kaszinozas utan bixtosan allitom, hogy mindig a haz nyer"


Igen. Annál aki több évig jár. De itt egyszer akar elmenni, miért ne tehetné. Én is voltam kb 5-ször életemben, mégse lettem se függő, se nem jártam vissza rendszeresen. Nem akkora élmény.

2015. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Voltatok kaszinóba?
2015. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!