Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek! Tegyük fel...

Kedves hölgyek! Tegyük fel van 2 férfi, az egyiknél nagyon erős a kémia, nagyon vonzódtok hozzá, a másiknál pedig erős érzelmek vannak, és szívügyileg jobban passzoltok. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Az egyik férfivel,nagyon vonzódtok egymáshoz és erősen működik a kémia.A másik férfinél viszont lelkileg jobban összhangba vagytok és nyugodtabb típus.
2015. febr. 14. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem igazan ertem a kerdest. Olyat kell valasztani, akivel van kemia, de emellett a legjobb baratok is vagytok. Ha csak az egyik van meg, az nem fog mukodni hosszu tavon.
2015. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Előbb az elsővel feküdnék le, és ha nem isteni jó a szex, akkor randiznék a másodikkal. Ha jó, akkor folytatnám vele a kapcsolatot.
2015. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Az első nyilván csak kalandra jó. Könnyen jön, könnyen megy. A másodikkal randiznék, hátha beleszeretek. Nem mindig jön első látásra..
2015. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a kémia azt jelenti, hogy egymásra vagyunk hangolva lelkileg és testileg is. Nem csak a szexet.
2015. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudok elképzelni ilyen helyzetet. Ha valakihez erős érzelmek fűznek, az nyilván azt jelenti itt, hogy szerelmes vagyok. Ha pedig valakibe fülig szerelmes vagyok az azt jelenti, hogy vonzódok is hozzá, tehát egyértelmű, hogy őt választom.

Ha csak jól kijövök vele, az megint egy más téma, mert attól, hogy valakivel jól kijövök, nem feltétlenül vagyok bele szerelmes. Ilyen esetben őt nem választanám.

Nem tudom, hogy érted a kémiát. Úgy, hogy szexinek és vonzónak találom az illetőt? Abban az esetben őt sem választanám, ha lelkileg viszont nem érezném vonzónak. Ugyanis ha nincs meg a lelki vonzalom, nem tetszik a jelleme (mondjuk félős, teszetosza, nem életrevaló, unalmas), akkor egy idő után nálam a fizikai vonzalom is elmúlik.

Azt választanám, amelyikbe beleszeretek.

2015. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

érdekes, mert én értem, miről van szó.

nekem valaki nagyon tetszett, akivel kölcsönösen nagyon erős volt közöttünk a kémia, ilyet még sosem tapasztaltam, de aztán mégsem jöttünk össze az ő hülyesége miatt.

most van egy barátom, akivel meg nagyon jól kijövünk, jól kommunikálunk egymással, stb. ilyen jól működő kapcsolatom még sosem volt. a szex is jó vele.

mégis mintha valami hiányozna, nincs meg az a nagyon erős, szinte mágneses fizikai vonzalom, amire pedig tudom, hogy képes vagyok, és ami az előzőnél megvolt.

én is sokat tépelődök, hogy mi legyen, és hogy jó-e ez így.

2015. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt választanám, akivel lelkileg jobban megértjük egymást. A kémia más férfival is működhet, de ritkán érzi az ember, hogy megtalálta a lelki társát, hogy vele is jóban van. Nyilván a 2. típussal is van kémia.

Nekem kicsit más a helyzet, mert férjnél vagyok, tehát fel sem merül a megcsalás gondolata. De nemrég mondta el az egyik haverja, hogy nem lenne ellenére egy kis entyem-pentyem. Megbeszéltük, hogy mindig is volt köztünk kémia, de soha nem tenném meg a férjemmel ezt. Egyrészt nekem a kémia nem elég a szexhez, másrészt ezért nem is tudnám felrúgni a kapcsolatomat. Tehát a 2-at választanám.

2015. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt úgy érti a kérdező, hogy az egyikért majd megveszel, de tudod, hogy nem illetek össze, a másikat pedig emberileg szereted-becsülöd, nagyra értékeled de nem hoz igazán lázba mint pasi. Egyik sem működőképes, tapasztalatból mondom, utólag egyiket sem választanám.
2015. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!