Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az első randin nincs meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin nincs meg a kémia köztem meg egy férfi között, akkor utána ez már nem is változhat? 26/N

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 21:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Legalább is én nem érzem, de ő igen.
2014. febr. 8. 21:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj aludni niki...
2014. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én az első randin érzem, hogy kívánom-e, akarok-e folytatást.
2014. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha taszít, akkor hagyd, de ha nem, akkor szerintem 1 max. 2 randit megérdemel a dolog.
2014. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eddig határozottan azt mondtam volna erre a kérdésre, hogy nem. Ma már nem vagyok ebben olyan biztos.

Vagyis attól függ, ha jól érzed magad a társaságában, és fontos neked, mint ember, akkor nem kell teljesen leírni a dolgot. Én hasonló cipőben járok, elsőre egyáltalán nem tetszett a pasi, de egyre többet beszélgettünk és már nagyon bírom. Mint ember nagyon fontos nekem, de még mindig nem tudom, mit akarok.. :S

2014. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem változhat. Hiszen rögtön először még nem ismerheti senki sem annyira a másikat.

Nem szoktam filmeket ajánlgatni így, de most talán mégis jól jön: Ilyen az élet

Elsőre nem hogy kémia nem volt, de gyűlölték egymást, aztán szépen lassan megismerték a másikat. :)

2014. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os, de az egy film, az élet más.

A kémiáról volt szó, nem arról, hogy ismerik-e egymást. Ha megnézel egy jó nőt vagy pasit, ráadásul olyat, akihez fizikálisan közel tartózkodsz, rögtön érzed az illatából, mozdulataiból, tekintetéből, mondandójából, hogy lefeküdnél-e vele. Ez a kémia.

2014. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól még nem kell rögtön leírni az egészet. :)
2014. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!