Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idősebb, értelmiségi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb, értelmiségi, igényes, magabiztos férfi és egy félénkebb, megszeppent fiatal lány között tombol a kémia. Szavak nélkül is tudják egymásról. Zavarhatja ez a félszegség a férfit?

Figyelt kérdés

Elképzelhető, hogy hamarosan történik köztünk valami. Egy idősebb, gondoskodó, de nagyon magabiztos férfit zavarhat, hogy a lány szerény, félénk, és még flörtölni is csak nagyon ritkán, óvatosan mer?

Ha megvan a vonzalom, a kémia már jó ideje, és eddig kerülgettük egymást, akkor ugye ez nem fogja majd eltántorítani?

Vagy épp hogy tetszene neki?

Pl. ha megpróbálna megcsókolni és közelebb húzni magához, akkor nem vadmacska módjára, buja tekintettel tenném meg, hanem kissé bátortalanabbul, de persze vággyal, és ezt a szememben, az arcomon látná.

Egy ilyen férfi gyerekesnek tartana ezért?


Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2013. nov. 29. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"hanem kissé bátortalanabbul, de persze vággyal, és ezt a szememben, az arcomon látná"

Egyenesen imádná szerintem:) Sok sikert!

2013. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől még vonzóbb vagy számára. 35/F
2013. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! :)

Akkor az nem törvényszerű, hogy a magabiztos, határozott férfiak a magukhoz hasonló, magabiztos nőket szeretik?

Nem fogja azt gondolni, hogy nem akar vesződni egy szégyenlősebb kislánnyal?

2013. nov. 29. 18:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerü,egyénfüggő.

S bizonyára ez kihivás is neki,csak vigyázz nehogy csak "azt" akarja tőled.

2013. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mintha csak rólam és a nekem tetsző férfiról írtál volna. Saját tapasztalatból azt tudom mondani, hogy ha valóban érdekled, akkor nem fog eltántorodni, sőt valóban még vonzóbb is lehetsz a számára.
2013. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Hello!


Megkérdezhetem,hogy mennyi a korkülönbség köztetek-hány éves vagy és a férfi mennyi?


honnan ismeritek egymást?

2013. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

"egy félénkebb, megszeppent fiatal lány "


lehetségesm ám,hogy az a lány nem is félénk csak pont az váltja ki ezt belőle,mert nem tudja,Te hogyan viszonyulsz hozzá! Nem gondolod? :)

2013. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
.
2013. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogyha valósak az érzelmek akkor nem fogja zavarni,sőt:)hisz a "szerelme"mellett mindenki félszeg lesz :)
2013. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na,mi történt ?
2014. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!