Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, ha egy sokéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha egy sokéves párkapcsolatban megjelenik a férfi részéről a harmadik? Mármint kémia alakul ki benne egy másik nő felé.

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
gázok kémiája
2012. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs, hogy ez normális. Hiszen ennyiből a lehetőség mindig ott van. Viszont van olyan elkötelezettség érzés, mikor az ember nagyon jól tudja, hogy bármi van is, nem ad teret más érzelmeknek és a kiváncsiságnak. Ergó tudatosan minden lehetséges harmadik személlyel tisztes távolságot tart.
2012. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És az gáz, ha ez kb egy évig eltart a férfiban ?

Aztán ebben a történetben röviden pontot tett a dolog végére az, hogy a harmadiknak elege lett a férfi döntésképtelenségéből és elhúzta a csíkot.


De engem általánosságban érdekelnének a vélemények, tapasztalatok, csak példaként hoztam fel ezt a történetet :)

2012. júl. 4. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2. válaszoló vagyok. Hát szerintem aki döntésképtelen, vagyis :

aki nem hagyja ott a jelenlegi párját az új miatt, annak nagyon kényelmes abban a helyzetben lennie, hogy két emberrel is lehet egyszerre....


ha pl van gyereke és azt mondja, hogy a gyerek vagy anyagiak nem akar elválni, az is csak kényelmesen van....mert gondolkodott volna előre!

2012. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy egy idő után márminden más lesz egy hosszú párkapcsolatban. A felek nem kívnják úgy egymást mint x évvel ezelőtt és vonzóbb ha összetalálkoznak egy másikkal ahol fellobban a tű a vágy (főleg ha mindkettő kapcsolatban van annál nagyobb a vágy!)-amit le kell győzni-persze vannak akik engednek a kísértésnek...

[link]


(N)

2012. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

[link]

2012. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én most pont ebben a helyzetben vagyok.

6 éve vagyunk együtt a párommal, el is jegyzett már, és megjelent az a bizonyos 3., aki ráadásul párom legjobb haverja. Egyértelmű, hogy van köztünk valami vonzalom, de egyikünk sem mondja ki és nem is lép. Az a gond, hogy úgy érzem, hogy nehezem fog ez bennem elmúlni, mert elég sűrűn látom a srácot, főleg így nyáron (az egész haveri társaság együtt nyaral stb) Ha nem a párom legjobb barátja lenne, akkor egyszerűen nem találkoznék vele, de ezt ebben a helyzetben nem tudom megtenni, még feltűnő lenne, ha kerülnénk egymást.

Nem tudom, hogy mit csináljak, megcsalni biztosan nem fogom a páromat, és azt se szeretném, ha ezzel a sráccal bármi miatt megromlana a kapcsolatunk (nincs semmi köztünk, de nagyon jól megvagyunk).

Nehéz, de igazából csak dönteni kell. Megéri megcsalni a párodat? Szerintem nem, de a csábítás bármikor ott lehet.

2012. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tett semmit, akkor nem gáz.

6 éve vagyok párommal, voltak vonzódások, talán szerelmek is közben, de mivel tudtam, hogy ez normális, és nem azért van, mert rossz a kapcsolatom, ezért minden jó maradt.

22/L

2012. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
öö.. bocs mindenkitől, nem akarom senikre rátukmálni a véleményem, de az normális és belefér, ha voltak a 6 év közben szerelmek ?
2012. júl. 4. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Szerintem fellángolások minden kapcsolatban vannak egy 3. fél felé, csak van aki enged neki, van aki nem, és jobb esetben pár hét/hónap alatt túl lesz rajta.

2012. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!