Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám társaságába egy idő...

Anyám társaságába egy idő után feszült és depressziós leszek. Ezt nem tartom normálisnak. Szerintetek mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi vagyok,de anyám társaságában egy idő után teljesen rossz kedvem lesz,ha pár napot meglátogatjuk,teljesen rossz kedvem lesz tőle,már szinte ideiglenes depresszióba esek(tudom nincs ilyen)de valami olyasmi letargia uralkodik el rajtam,kivagyok tőle,idegesít és minden bajom van tőle és feszült vagyok a viselkedésétől.Ahogy kilépek a lakásból,a lelkem megnyigszik,a közelébe valami olyan lelki valami telepedik rám,amit nem lehet huzamosabb ideig elviselni.Ez nagyon nem normális,de vajon a viselkedésével idézheti elő?


30/F


2015. febr. 14. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen embereket hívják energiavámpírnak. Csak neked nem (csak) az energiádat, hanem kimondottan a pozitív energiáidat szívja le. Sajnos az egyetlen megoldás, ha elkerülöd édesanyádat. Nekem ez a helyzet anyámmal és az anyósommal is, mindkettőt kerülöm emiatt. Nagyon le tudják húzni az embert, még az életkedvét is elveszik, és még csak alig kell hozzá megszólalniuk.
2015. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező: nem írtál semmit se arról, hogy miért hogy viselkedik veled az anyád, mármint a jelenlétedben, mert az sokat számítana atéren, hogy az okozza-e a depressziódat, ha egyáltalán depressziós vagy, de kétlem azok alapján, ahogy írod azt, hogy amint kilépsz a házból semmi bajod. A depresszió ugyanis nem ilyen. Vmiért frusztrált leszel anyád miatt ezt kellene megvizsgálnod, lehet ez akár egy múltbeli esemény miatt is, amit elfojtasz és így jön újra, meg újra elő független akár attól, hogy anyád épp kedves-e veled, vagy hogyan viselkedett veled.


Off

Ezaz energiavámpírság akkora baromság, hogy ennél nagyobb baromságot ki se találhattak volna. Megírta ezt vki egy cikkbe, mert épp unatkozott és a vámpírok létezéséről ecsetelget, de ennyi. Agyam eldobom.

2015. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Mivel semmit nem írtál tulajdonképpen, csak azt, hogy mit vált ki belőled a jelenléte, így sok mindent nem lehet rá mondani, mi okozhatja, és mit lehetne tenni ellene. Milyen gyerekkorod volt, milyen volt a kapcsolat köztetek? Mióta élsz távol tőle, mennyire gyakran kommunikáltok, annak milyen a minősége? Te mit érzel iránta, mennyire fontos ember az életedben? A találkozásokkor szerintem mi van ilyen hatással rád? Csupán a jelenléte, vagy a viselkedése?
2015. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!