Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptathatnánk le a...

Hogyan koptathatnánk le a párom exét? Gyerekkel akarta megfogni, nem sikerült, most meg a kicsire hivatkozva mindig megjelenik.

Figyelt kérdés

2 évig voltak együtt. Azért mentek szét, mert a hölgy többször megcsalta és ezt a párom megtudta. A szakítás után fél évvel a hölgy felkereste, hogy hamarosan apa lesz és a kicsi miatt megpróbálhatnák megint együtt. Arra viszont nem számított, hogy a párom bírósághoz fog fordulni. Itt szerencsére minden tisztázódott, reméltük, hogy az ex, legalább a bíróság előtti beégésére való tekintettel (nem sikerült megneveznie az apát) leszáll rólunk. Nem így lett és most már kezd nagyon elegünk lenni abból, hogy lassan egy éve, legalább hetente egyszer megjelenik és a háttérben fűnek-fának azt mondogatja, hogy a párom nem törődik a gyerekével.


Egy ilyen emberrel hogyan lehet megértetni, hogy hagyjon minket békén?


2015. febr. 15. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem volt DNS teszt és a bíróság kimondta, hogy nem a párod az apa. Akkor viszont nem értem minek mászkál oda hozzátok a nő? Mit akar? Mit mond?


Becsönget, rámosolyogsz, elköszönsz és becsukod egy laza mozdulattal az ajtót az orra előtt.

2015. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

VEgul is ki az apa? A parod? Ha nem, akkor csak meg kell mondani azoknak az embereknek akiknek aztat az ex, hogy nem o az apuka.

Ha parod az apuka, hat akkor meg ugy is viselkedjen, fizessen gyerektartast, vegyen reszt a nevelesebe, meg akkor is ha ez neked nem tetszik.

Nem ertem mi a gondod.

2015. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Ha kiderült, hogy nem a párod az apja, akkor el kell küldeni melegebb éghajlatra és meg kell neki mondani, hogy járjon az igazi apa nyakára.


Ha nem jól értelmeztem és tényleg a párod a gyerek apja, akkor pedig igenis vállalja érte a felelősséget!

2015. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ez a "párod" gondja és nem a Tiéd.
2015. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha a párod a gyerek apja, tessék érte felelősséget vállalni. Ha nem ő a gyerek apja, egyszerűen ignorálni kell a nőt. Ilyen egyszerű.
2015. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelentsétek fel zaklatásért..
2015. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!