Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarok hiszékeny/becsaphat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok hiszékeny/becsapható lenni, de hinni akarok neki (? )

Figyelt kérdés

Azt mondja egyetlen vagyok, aki érdekli, de nem tudok neki hinni! Annyira jó férfi, hogy hihetetlennek tartom, hogy mással ne kavarjon. Nem vagyunk egy pár, de megbeszéltük, hogy nem verjük át a másikat, elmondjuk, ha van más is. Annyira népszerű és annyira imádni való, a társaság központja...szóvá is tettem neki, hogy nem tudok neki hinni és ettől Ő ideges lesz és elmondása szerint sokat tett már, ami azt bizonyítja, hogy csak jómagam kellek neki. Nagyon felbosszant engem is, hogy nem tudok neki hinni, de nem akarok hiszékeny/becsapható lenni. Ti mit tennétek a helyembe? Az ismeretségünket nem fogom otthagyni, mert jó vele minden. (Megjegyzés: nekem csak Ő van, nincs mellette senki, akivel kavarnék, de egyikőnk se akar együtt járni, jobb [ameddig] még nem komoly az egész dolog, csak egy kis kavarás<-közös megegyezés.)

L/18 (Ő F/20)


[Ha ez fontos lehet, már lefeküdtem vele, és fel is hoztam, hogy akkor ennyi volt?!, de azt mondta, hogy nem. Még mindig kíván, nem csak egy menetre kellettem.(szerencsére)]


2011. okt. 22. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

"Még mindig kíván, nem csak egy menetre kellettem.(szerencsére)]"


Persze, többször is megakar dugni. Én is ezt mondtam volna... Naiv vagy.

2011. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszek neki, csak az a gond, hogy benne vagyok a kis játékában [mert nem bírom elhanyagolni...imádom! Annyira jó a társaságában lenni és beszélgetni vele. Annyira érdekes ember!]
2011. okt. 22. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod, hogy mi a helyzet, akkor miért tetted fel a kérdést?:)
2011. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mi van, ha nem hazudik? Ha nincs más neki?!
2011. okt. 22. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:

most mi a kérdés? összejártok és összeálltok mr. perfektel, járni egyikőtök sem akar, de te itt rinyálsz hogy mi van ha mást is kú*rogat...

ez egy 21. századi modern tündérmese, tele romantikával...

2011. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem kéne hisztiznem! Felesleges volt a kérdés és ha nm is akarok hiszékeny vagyok. Köszönöm a válaszaitokat! :)
2011. okt. 22. 14:11
 7/8 Hailey13 ***** válasza:

jaj ne legyetek már ilyenek..:D

szerintem keményen állj elé és kérdezd meg: együtt vagyunk?

ha elkezd rizsázni, vágj közbe: igen vagy nem?

ennyi. ha azt mondja igen, legközelebb így is mutatkozzatok be. ha tényleg te vagy az egyetlene, sima ügy. ne úgy csináld hogy beleképzelsz mindent aztán magaddal megbeszéled hogy úgyse kellessz neki. önbizalom!:)

2011. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Az, hogy népszerű, nem jelenti, hogy megbízhatatlan.

2. Még lenne is jogod féltékenykedni, ha együtt lennétek...

2011. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!