Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfi vagyok, ha nem...

30 éves férfi vagyok, ha nem szexelhetek a feleségemmel, kb 2 hét után, az önbizalmam egyenlő lesz a nullával. Ennyire befolyásolja az életünket a szex?

Figyelt kérdés
Egészséges szexuális életünk van,nem vagyok perverz,vagy szexmániás.Naponta 1-szer szoktunk szexelni,nem rutin szex,mert kívánjuk egymást.De megfigyeltem magamon,ha nem szexelünk,mert pl a munkám miatt el kell utaznom,1-2 hét után zombiként üzemelek kb.Ilyenkor az önbizalmam olyan szinten lecsökken,hogy magamra sem ismerek.Másoknál is szokott így lenni?Ez mennyire gyakori jelenség?Tény nekem fontos a szex,nem mondom,hogy nem vagyok meg nélküle,de engem nagyon megvisel ha nem csinálhatom.Ilyenkor nem érzem magam kiegyensúlyozottnak és az önbizalmam ilyenkor eléggé megcsappan.
2015. febr. 15. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Amit leirsz, valoszinu, normalis, lehetseges, dE azt nem hiszem, hogy 2 het utan mar elveszited az onbizalmadat. MIvel kapcsolatban veszited el? En ugy ertelmezem, elveszited mint ferfi, nem kellesz senkinek, stb. Na de, ha csak a felesegeddel szexelsz, es nem alkalmakkent nokkel, akkor tulajdonkeppen miert veszited el? A nincs szex ket hetig okat tudod, nem visszautasitas, akkor egyben kene maradni az onbizalomnak.
2015. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ez egyéni problémád. Az egy dolog, hogy hiányzik, de az már nem normális, hogy emiatt depresszió közelbe kerülsz. Szerintem neked amúgy is önbizalom hiányod van, és a szex csak egy fedőmese, amivel elhiteted magaddal, hogy sikeres vagy valamiben. Minimum kéne valami hobbi vagy más, amiben sikereket tudsz elérni.
2015. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
hát... akit a genitáliák vezérelnek? talán az. Van akinek a szellemi tevékenység is fontos az életében.
2015. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Az nem baj, hogy rosszul érzed magad, de az igen, hogy eltűnik az önbizalmad.
2015. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

3-as válaszoló:

+1


Érthetetlen, hogy állhat egy ember önbizalma összefüggésben a szexuális kielégültségével. A hangulata talán igen, de ha az alany kultúrember, csak bizonyos mértékig.

2015. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez nem normális. És ha nem lenne párod, és mondjuk nem szexelnél egy évig, akkor öngyilkos lennél? Szerintem érdemes lenne megkeresned egy pszichológust. Ezt komolyan mondom, minden bántás nélkül.
2015. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Az, amikor a párommal lehetek (van, hogy csak együtt alszunk), az engem is megnyugtat és tud önbizalmat is adni - a legcsodálatosabb ember engem választott. Ha szerelmes vagy, akkor nagyon tud hiányozni a párod, kevesebb, mint két hét után is. Ezeket nem csodálom.

De én is azt gondolom, hogy alapvetően önbizalom hiányos lehetsz. A párod nélkül is boldogulnod kell. Gondolom csak egy ideiglenes állapotról van szó. Gondolom már ki van tűzve az időpont, amikor legközelebb találkozhattok. Gondolj arra, nekem az mindig erőt ad. :)

Meg foglald le magad mással is, szerezz barátokat az új helyen, belőlük is sokat lehet meríteni.

2015. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 acelsziv ***** válasza:
87%
hát öcsém a leírásod alapján te nem férfi vagy, hanem egy bré akinek lábai nőttek hogy ne kelljen a földön tekeregnie mint a gilisztának. Neked annyi az önbizalmad alapja, hogy hányszor szexelsz? Semmi más? Akkor sürgősen találj magadra mert ez így iszonyat gáz.
2015. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Attól van önbizalmad, ha szexelsz??? Hát én ilyet mèg életemben nem hallottam!
2015. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: Pedig ezt nyomatja a média orrba-szájba. Ha férfi vagy, és nem szexelsz folyton, akkor egy lúzer vagy. Mert egy egészséges férfi bizony szexmániás, neki ez KELL! Ez az élet értelme. Elég csak megnézni a hirdetéseket: mindent szexinek beállított nőkkel reklámoznak. És ez előbb-utóbb bizony visszaüt, lásd a kérdezőt. Jó, biztos más gond is van a háttérben nála, de a média még rátesz egy lapáttal.
2015. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!