Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfi vagyok, ha nem...

30 éves férfi vagyok, ha nem szexelhetek a feleségemmel, kb 2 hét után, az önbizalmam egyenlő lesz a nullával. Ennyire befolyásolja az életünket a szex?

Figyelt kérdés
Egészséges szexuális életünk van,nem vagyok perverz,vagy szexmániás.Naponta 1-szer szoktunk szexelni,nem rutin szex,mert kívánjuk egymást.De megfigyeltem magamon,ha nem szexelünk,mert pl a munkám miatt el kell utaznom,1-2 hét után zombiként üzemelek kb.Ilyenkor az önbizalmam olyan szinten lecsökken,hogy magamra sem ismerek.Másoknál is szokott így lenni?Ez mennyire gyakori jelenség?Tény nekem fontos a szex,nem mondom,hogy nem vagyok meg nélküle,de engem nagyon megvisel ha nem csinálhatom.Ilyenkor nem érzem magam kiegyensúlyozottnak és az önbizalmam ilyenkor eléggé megcsappan.
2015. febr. 15. 14:36
1 2
 11/15 anonim válasza:
Csak azt befolyásolja ilyen szinten a média, aki a gatyájában hordja az eszét! Szerintem normális embert ez ilyen szinten nem foglalkoztat, ott más gondok is vannak az biztos! Ha valami miatt nincs szex huzamosabb ideig, akkor majd elmegy félre önbizalmat gyűjteni?
2015. febr. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"10 hirdetéseket: mindent szexinek beállított nőkkel reklámoznak. És ez előbb-utóbb bizony visszaüt"

Ez így van, fontos dolgot említett a 10-esben a válaszoló. Sokféle visszaütés van: egyre több az aszexuális is. Fárasztó, ha azt, ami szenzáció, élmény - állandóan nyomatják, vagy egy napi rutin tevékenység szintjére viszik mint pl az esti fogmosás...

2015. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez így ebben a formában normális lenne. Akkor is kellőképpen magabiztosnak kellene lenned, ha 3 évig nem szexelnél. Ez nem függhet tőle!
2015. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy normális. Én például még soha nem szexeltem, mégnincs gondom az önbizalmammal.
2015. febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
jav. mégsincs
2015. febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!