Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a nehéz...

Mit tegyek ebben a nehéz helyzetben? Tanácsra lenne szükségem!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 éves nő vagyok, a párom 44 éves. Napok óta rosszul érzem magam, ma pedig csináltam egy terhességi tesztet ami sajnos pozitív lett. Én semmiképpen nem akarom megtartani a babát, de nem tudom hogyan mondjam el ezt az egészet a férjemnek. Mégiscsak 44 éves a párom és van már neki két gyereke. Mit tanácsoltok?
2015. febr. 15. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis kapcsolat ez, ha idegen emberek segítsége kell a kommunikációhoz...
2015. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
28%
Szia! Huu, ez tényleg nehéz helyzet, szerintem mindenképp mond el a párodnak, beszéljétek meg, minél hamarabb. Sajnálom hogy nem örülsz a pozitiv tesztnek, nem vágy a babára? AZ anyaság csodálatos dolog!
2015. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most párod vagy férjed??

AMúgy meg

-Drágám! terhes vagyok, de nem tartom meg.

-oké

2015. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De hát nem beszélgettetek arról, mi lenne, ha esetlegesen teherbe esnél? Ezt soha nem lehet kizárni. Nélküle ne dönts, üljetek le megbeszélni.
2015. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félek, hogy ő nem akarja majd az abortuszt.
2015. febr. 15. 18:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már van 2 gyereke, könnyen lehet, hogy ő sem akarna egy harmadikat tőled. Felnőtt férfi, és tudja, hogyan lett az előző két gyerek, mégis mitől félsz, amiért nem mered neki egyenesen elmondani? Ahányszor szexelt veled, annak tudatában tette, hogy akár be is csúszhat egy terhesség. Vagy az a baj, hogy nem akarod megtartani? Rád nem tudja kényszeríteni, bár lehet, hogy csalódik benned, ha ő mégis akarná. Ha így van, nem illetek össze, és annak inkább ki kell derülnie, semmi értelme, ha húzzátok egymás idejét.
2015. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ne varj vele. Amint talalkoztok , mondd el neki.

Sorakoztasd fel az erveidet, hogy miert nem szeretned megtartani a babat, majd kerdezz ra, hogy O ezt hogyan kepzeli. Ha dulore jutok es a mind a ketten ugyan azt szeretnetek, akkor semmi baj. Ha nem...hat az szivas. Mert igy az egyik fel, akarhogyan is de serul. Viszont ne kenyszeritsd magad olyan helyzetbe , amit nem akarsz, jol gondoljatok vegig.

2015. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de te egyáltalán nem akarsz gyereket, vagy csak ettől az idős férfitól nem akarsz már gyereket?
2015. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

25 évesen ennyire képtelen vagy a kommunikációra? Ne már. Leültök, elmondod neki, és megbeszélitek. No meg azt sem értem, hogy nem lehetsz tisztában azzal, hogy mit akar a párod. Együtt éltek. Milyen kapcsolat ez, de most komolyan?

Senki nem lát bele a kapcsolatodba, így normális választ nem hiszem, hogy kapni fogsz.

2015. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!