Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom feldolgozni. Többi...

Nem tudom feldolgozni. Többi lent?

Figyelt kérdés
2 hete elvesztettem keresztapukámat 51 évesen. Teljesen lesokkolt, és máig nem vagyok önmagam. Most elmentünk keresztanyumhoz, és egyszerűen minden emlék feltört. Rengeteget jártunk hozzájuk, és nagyon jó kapcsolatban voltunk. Szerette az életet, és soha nem panaszkodott mindig életvidám, boldog volt. Sose láttam sírni csak nevetni. Nem tudom elfogadni. Szerintetek lát minket? Látja, hogy sírok? Találkozhatok vele valaha is? Vagy már megszűnt ennyi, és vége soha sehol semmikor?
2015. febr. 16. 16:15
 1/4 anonim válasza:
Őszinte részvétem, így ismeretlenül is! Ez olyan dolog, amit a te hited kell, hogy meghatározzon. Ha jobban érzed magad abban a hitben, hogy egyszer találkozhatsz még vele, akkor élj úgy!
2015. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hét - ez még nagyon friss. nagyon frissek az élmények. ha ennyire szoros volt a kapcsolat akkor biztos ,hogy el fog tartani 1 vagy 2 évig mire megnyugszol. Amúgy ez természetes, ez a gyász. Idővel majd jobb lesz. Csak IDŐ kérdése.
2015. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Ez sajnos olyan dolog amin kétlem hogy segítene bármi is.
2015. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm eggyüttérzéseteket :(
2015. jún. 17. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!