Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni, ha a...

Hogy lehet feldolgozni, ha a gyerekem javítóintézetbe került?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom. Én nevelem az enyémet, úgyhogy kizart, hogy oda kerüljön.
2015. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Erről egy érintettet kérdezz meg.
2015. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Miért került oda ha szabad tudni?
2015. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..



Mielott, megkapod a magadet, ezt erdemes lenne elolvasnod. Itt vegul jora fordult minden. De ez az anyuka azert nem semmi volt...

2015. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Első azért az a szörnyű, hogy ez nem úgy működik.

Szomorú példa az én családom.

Bátyám jól tanult, nem volt sosem partiállat, ma a szakmájában elismert szakember.

Én is igyekeztem, kevésbé jóeésszel, két szakma, most érettségire készülök gyerek mellett.

A húgom sportoló, most készül az országosra.

A nővéremnél mikor beindultak a hormonok, teljesen megvadult. Szökdösött, lopott, drog, pia... Röviden, minden szülő rémálma.

Egy szerencséje, vagy szerencsétlensége, hogy sosem kapták el. Húsz évesen tért észhez, mikor majdnem megölte magát.

2015. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nehezen. A szülő a legjobb tudása szerint neveli a gyerekét, és nem biztos, hogy helyesen.

Ha szigorú vagy, lázad. Ha engedékeny, azt hiszi, övé a világ, mindent lehet. Nagyon nehéz megtalálni az aranyközéputat.

Szülőként fogd fel úgy, a javítóintézet segít megtalálni gyerekednek a helyes utat.

Nem itélkezem, nincs hozzá jogom. Azt állítani, hogy kizárt, hogy valaki neveli a gyerekét, és javítóintézetbe kerül, végtelen naivitásra utal.

2015. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legfontosabb, hogy továbbra is részt vegyél a gyerek nevelésében a szakemberek segítségével. Kérd meg őket, hogy ajánljanak nevelési témájú könyveket, amik a gyerekeddel kapcsolatban segíthetnek és olvasd el őket többször is. Biztos vagyok benne, hogy a problémád nem egyedi, és van rá megoldás, lehet még a gyerekedből teljes értékű felnőtt. De ahhoz most nem azon kell sírni, hogy hogyan jutottatok idáig, hanem azt kell nézni, hogy hogyan lehet belőle kimászni!
2015. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Azon aggódsz hogy te hogyan dolgozod fel, amíg őt verik, gyógyszerezik, megölik? gratulálok
2016. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!