Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan szoktathatn...

Szerintetek hogyan szoktathatnám le a barátomat (22 éves) a számítógépes játékokról?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 20:56
1 2
 11/20 anonim válasza:
35%

én napi 6-orát játszok,sokszor csak ugy megyek aludni ha már rámszolnak anyámék,a melohelyen is alig várom hogy hazamenjek,és bekapcsoljam a gépet


habár nekem nincs senkim,

de sztem jobb mintha lenne,mert akkor biztos balhé lenne mindig ebböl!

JÁTSZANI KELL,

nekem már ez a 3adik billentyüzetem,mert a W A S D már nem müködött anyira nyomkodtam

2010. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%
Talán az a baj, hogy közel sem annyira vagy szórakoztató és izgalmas, mint a játékok, és nem tudod lekötni úgy a barátod... nem mindig a másikban van a hiba...
2010. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel játszik és hetente kb hány órát? Ha hetente többet játszik mint 10 óra akkor szervezz programokat magatoknak.
2010. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne tudni hogy mivel játszik, mert ha multizik és klánban játszik, akkor biza nehéz lesz leszoktatni.
2010. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
szex-szel!
2010. febr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

A páromnál ciklusok vannak, hol játszik, hol nem.

Most nagyon rákapott a játékra. Igaz ami igaz nem sok mindent tud velem kezdeni, ugyanis mire hazajön, én teljesen KO vagyok a háztartás, és a gyerek miatt. A gyerekkel sem tud már érdemben foglalkozni, mert csak a vacsira fürdésre vár, és már durmol is. Így marad neki a játék.

Kisterhes voltam, mikor újra elkezdett játszani, mert folyton aludtam:D

Ha végre belerázódok a dolgokba(egyre jobban megy), akkor újra tudunk programokat szervezni, addig hagyom játszani.

2010. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mennyit játszik mert korántsem biztos, hogy ez már kóros. Talán azért játszik, mert nem tudsz semmi alternatívát mutatni. Szervezz programot, ami őt is érdekelné és ha akkor nem áll fel a géptől, akkor lehet csak kijelenteni, hogy függő. Szerintem csupán azért játszik, mert az sokkal érdekesebb mint ülni melletted a kanapén és azt a tv-műsort bámulni, amit utál. Meg aztán ki is kell kapcsolódjon valahogy.
2010. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

Inkább játszon mint cseteljen vagy nőzzön nem?


Ezt a választ te írtad.


Ez a válasz 36%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:06


ezt én irtam és leszavaztatok nem mintha érdekelne!

de én szászor jobban örülnék ha a pasim játékmániás lenne mint nőmániás és csetelgessen meg nőzőn miközben a mennyaszonya vagyok!!

Ha te ezt jobban szeretnéd akkor mond meg neki!És miért ne játszhatna nem apuka ő hogy folyton körülötted ugráljon!Legalább egy kicsit kikapcsolodik vagy talán te csak vele vagy hmm? Gondolom nincsenek barátnőid azért hogy vele többet lehess meg gondolom koznetikushoz se jársz nálunk nőknél ez alap és férfiaknál is kell valami amivel elüthetik az időt!

Ha pedig együtt vagytok és ugy is játszék akkor csalogasd az ágyba vagy probálj vele beszélgetni!

2010. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Próbáltam programokat szervezni, de őt nem sok minden érdekli... ez tök rossz már alapból, de most még mindig ugyanaz a helyzet (napi 5-6 óra játék) és már azon gondolkozom, hogy elköltözök tőle és szakítok. Már dolgoznia kellene, mert nincs munkája én meg még továbbtanulok, de az albit valahogy fizetni kell... Én mindent megteszek érte, a szexszel sincs gond (minden nap) és fizetem a részem a kiadásokból... Nem tudom mi legyen. Segítsetek. Pár hasznos kommentet nagyon szívesen vennék.
2010. júl. 29. 18:27
 20/20 A kérdező kommentje:

Heló!

Köszönöm a válaszokat (legalább is a hasznosakat), végül is mi ketten aduk meg a választ a kérdésemre. Sokszoros megbeszélés után sikerült optimalizálni a játékügyet. Én sem idegeskedem már annyit és ő is játszik, amikor akar, csak az időintervallumban mindig megegyezünk...

2010. aug. 12. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!