Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjnél levő de cserbenhagyo...

A férjnél levő de cserbenhagyott anya 5 gyerekkel milyen segítséget kaphat?

Figyelt kérdés
Nem akarja elveszíteni a gyerekeit.

2015. febr. 19. 19:50
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
52%
Részletesebben?
2015. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
A férje lelépet,válni nem akar,mármint a férj ,az anya meg szégyenli fél, hogy ha a család gondozó rájön elveszik tőle a gyerekeit.Kevés pénze van a családiból élnek 6-an nincs segítsége!
2015. febr. 19. 20:00
 3/46 anonim ***** válasza:
85%

Hát erre akkor kellett volna gondolni, amikor sorra potyogtatta a gyerekeket...

Tudom egy szörnyeteg vagyok. Csak nem értem hogy van az, hogy én dolgozok, nem is keresek rosszul, mégis évekig tervezgettem, mire be mertem vállalni egy gyereket. EGYET. Más meg ész nélkül potyogtat, aztán sír és tartja a markát, hogy jajj jajj segítsen már neki valaki.

2015. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
84%
Én sem értem, miért vállal valaki annyi gyereket, hogyha véletlen egyedül marad, nem fogja tudni eltartani. :(
2015. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
83%
Hármas véleményén vagyok. Próbálj meg összeköltözni a szüleiddel, hátha a nagymama tud segíteni legalább vigyázni a gyerekekre.
2015. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%
pedig be kéne adni a válást és kellene kérni a gyermektartást
2015. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
95%
Ha a férj nem akar válni, akkor adja be az anya a válókeresetet (akkor is elválasztják öket, ha aférj nem akarja) és kérje a gyerektartást
2015. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
89%

Semmilyenre. Jó, már írták, hogy ész és saját vagyon nélkül nem kellett volna szülni a nagyvilágba sorozatban, de késő bánat.


Amit most tehetsz az, hogy abbahagyod az önsajnálatot és innéttől kezdve jobban csinálod. Beadod a válást - mert nem akarom, nem akarom kérdése, ha nem egyezik bele a férj, akkor is elválasztanak, és megigényled a gyerektartást. Illetve 5 gyereknél már asszonytartást is lehet igényelni, ha hosszabb ideje azért nem dolgozol, mert a férjeddel közös érdeketek volt az, hogy otthon maradsz a gyerekekkel. Nem vagyok ennek a híve, de megértem, hogy ennyi gyerek mellett nem lehet dolgozni, és valahol tényleg 2 fél döntése volt. A magyar jogrendszer ilyen ritka esetekben elismeri általában az asszonytartás jogosságát.

2015. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
95%
pedig be kell adni a válást...3 gyerek után egy csomó dolog ingyen van...hogy hogy családiból nyomorognak? Ha lesz válás, lesz gyerektartás...a bíróságokon szokott lenni egy héten egyszer ingyenes tanácsadó nap...
2015. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
66%
Semmilyet. Nem kell 5 gyereket b..ni, hogy utána a mi nyakunkba varrd, hogy mi tartsunk el titeket. Akkor életed végéig az állam meg a többi ember tarson el titeket? Ezt a mocs..ágot!
2015. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!