Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjnél levő de cserbenhagyo...

A férjnél levő de cserbenhagyott anya 5 gyerekkel milyen segítséget kaphat?

Figyelt kérdés
Nem akarja elveszíteni a gyerekeit.

2015. febr. 19. 19:50
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
18%
Ne legyél mártír, a szüleidhez majd kijár valami önkormányzati segítő, te meg költözz el abból az isten háta mögötti Békésből valami jobb helyre, ahol van munka.
2015. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
92%

1. A testvéred nagyon felelőtlen. Ennyi gyereket bevállalni úgy, hogy csak az egyik fél keresetére alapoztak akkor is iszonyatos felelőtlenség, ha ők voltak a megtestesült boldogság. Be is ütött a krach. Azonnal indítsa meg a válást és kérje a gyermekelhelyezést, a gyermektartásdíj visszamenőleges fizetését akkor, mióta nincs vele a férje. Nincs abban a helyzetben, hogy önérzeteskedjen meg szégyellje, hogy elhagyták. Ennyi gyerek mellett minden fillért meg kell fogjon.

1. Te is kezdhetnél valamit az életeddel ahelyett, hogy mártírkodsz. A szüleid előbb-utóbb meghalnak, akkor se apuka nyugdíja, se munkatapasztalatod, a kutya nem fog fölvenni dolgozni, ilyen hozzáállással és tervezéssel garantáltan mehetsz te is a híd alá, és ezt nem rosszindulatból mondom, hanem, hogy a te életedben is van rendeznivaló bőven.

2015. febr. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
75%
költözzenek oda hozzátok, ha csak 2 szoba van akkor te ellleszel majd a szüleiddel, a testvéred meg a gyerekekkel a másikban. Mivel te úgyis otthon vagy, vigyázol a gyerekekre a tesód meg elmegy dolgozni látástól-vakulásig, ha más nincs majd kiáll az utcasarokra (nem vicc), ha már felelőtlen szült egy halom gyereket akkor viselje a következményeket
2015. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Na a gond megoldódott ! Összeköltözünk tesómmal és elvisszük anyáékat is Békésről.Megegyezett a férjével összebékültek,de ami a lényeg hogy ez a helyzet közelebb hozót minket egymáshoz, Győrben vesznek tesómék egy nagy kertes házat,olyan két generációst.Minket is magával visz ott én is eltudok menni dolgozni ,és a Feri fogad valakit a szülök mellé is.A részletekbe nem megyek most bele de itt eladunk mindent és elmegyünk Békésből!!!Köszönöm még a bántó üzeneteket is,lökőt rajtam egyet,hogy ne várjak a semmire.
2015. febr. 20. 14:27
 35/46 anonim ***** válasza:
48%
Na, mondtam én, hogy el kell menni Békésből, ott nincs jövő.
2015. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyszerű hír! Remélem minden jóra fordul.
2015. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
77%

Azért az összeköltözéskor, a házvételkor némi pontosítást majd meg kellene tenni, hogy kinek, mi lesz a tulajdona.

Ha netán ismét összevesznének a testvéredék, akkor kezdheted újra kiírni a kérdést, ha kirakja a Feri őket a saját házából.

2015. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
77%
akkor mostmár nem agresszív a Feri?
2015. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
De, a Feri agresszív, és ez a probléma nagyon valószínű, hogy nem egy éjszaka alatt oldódott meg, valószínűleg meg se oldódott... de majd meg fog.
2015. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Ez a probléma már hetek hónapok óta zajlik/lott.De mire kiírtam a kérdést addigra rendeződött. Az ingatlant megvettük közös névre lett íratva hármónk nevére.Érdekes mert szinte azon a héten felvetek az Audiba dolgozni,és az eddigiekhez képest kiemelkedő a jövedelmem( bár még nem kaptam fizetést),nő létemre.A Békés megyei telket még nem tudtuk eladni az még zajlik.sikerült itt olyan segítőt találni aki nem csak anyuékra vigyáz hanem a gyerekekre is ha a tesómnak fontos dolga lenne.A Feri meg ráeszmélt hogy majdnem elveszítette a családját,és azt is megbeszéltük hogy nem kell magát hülyére dolgozni,tesóm mihelyt lejár a gyese elmegy munkát keresni.A többit az idő megoldja,hisz nem telt el két hét mióta kiírtam a kérdést akkor még nem látva a megoldást hmmm......
2015. márc. 3. 23:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!