Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vannak kiakadva...

Jogosan vannak kiakadva nagyszüleim és apukám?

Figyelt kérdés
Anyuval nemrég költöztek külön, de még az elválásuk előtt közösen vettek egy hűtőt, és apa megtiltotta, hogy anya elvigye. Ezért anya kénytelen volt egy új hűtőt venni, apától viszont elkérte a felét, amit ő oda is adott neki. Tudom, hogy anya most gyűjti a pénzét, mert van egy nagy álma, hogy legyen egy kandallónk, ezért felajánlottam, hogy kölcsönadok neki 70ezer forintot a hűtőre, amit majd visszafizet ha lesz pénze. Ezt mit sem sejtve elmondtam apának és nagyszülőknek(mama utálja anyut) és engem is leszidtak, hogy minek adom oda a pénzt, mikor az az enyém és nincs bevételem és anyát is elhordták mindennek, hogy hogyan volt képes elfogadni, mikor már pár százezer forintja van félretéve. Szerintetek jogos volt ez a kirohanás? Azóta is áll a bál. 19/L
2015. febr. 20. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A te pénzeddel azt csinálsz, amit akarsz, ehhez sem apádnak sem a nagyszülöknek semmi köze


2. Az, hoyg anyukád mit vesz meg mit sem, szintén nem tartozik az exférje meg exanyósékra.


3. Legközelebb tudni fogod, hogy ilyenekröl ne beszélj elöttük, mert csak cirkuszolnak.

2015. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha anyukáddal élsz és te is nagyon szeretnél kandallót, akkor okés, hogy te is hozzájárultál. Illetve a te döntésed, hogy te mit akarsz kezdeni a pénzeddel. Te jó ötletnek tartod-e ezt, vagy inkább másra költenéd.

Mivel nem szeretik anyukádat, ezért valószínűleg tök mindegy, hogy mit csinálna, mindig találnának valamit, amibe beleköthetnek, amiért szidhatják.

2015. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 jackson666 ***** válasza:
Te pénzed azt csinálsz vele amit akarsz anyudnak meg miértne adnál ? Akkor is hogyha nemadná vissza.
2015. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De legalább megtanultad,nem jártatod a szád ezentúl feleslegesen.Mondjuk nagyi ide meg oda,de elöttem szidná anyám hát leoltanám róla a tundra bugyiját
2015. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A te pénzeddel azt csinálsz amit akarsz.

Ők azért akadtak ki egyrészt mert bármit csinál anyukád mindenképpen rossz a szemükben. Másrészt azért akadtak ki mert tudják hogy anyukádnak már van az álmára bőven összegyűjtve pénze és képes volt a tiédre számítani, amikor tudja hogy egy 19 éves nem tud gyorsan ennyit összespórolni.

Ha anyud is képes lenne a kandalló árából adni neked mondjuk osztálykirándulásra, vagy bármely felmerülő költségedre akkor nem jogos a kiakadásuk.

Ha csak a saját érdekeit nézi anyukád akkor kicsit jogos, de valójában te azt csinálsz a pénzeddel amit akarsz. Ha akarod föl is gyújthatod és nyársalhatsz a lángjánál....a tiéd

Ha ennyire nem szeretik anyukádat, ne mondj el ilyeneket nekik a jövőben. Szerintem azért is hiba volt, mert lehet hogy így nem pénzt fogsz kapni apudtól és a nagyszüleidtől hanem tárgyakat amire szükséged van.

2015. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Felnőtt vagy, te döntöd el, hogy mit csinálsz a pénzeddel.

2. A saját pénzed, te döntöd el, hogy mit csinálsz vele.

2015. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi közük nincs a te pénzedhez, neked meg nem kéne elmondani ilyesmit nekik, ha csak belepofázni tudnak.
2015. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!