Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem akar spórolni. Így...

Párom nem akar spórolni. Így van értelme bárminek is?

Figyelt kérdés
Minimálbért keresek, de igyekszem azért egyrészt anyóséknak is adni mivel náluk lakunk, másrészt próbálok félretenni is. Idővel szeretnék valahogy egy kis házat venni. Párom közölte, hogy felesleges mivel ő jól érzi magát itthon és gyereket sem akar. Teljesen ledöbbentem, én nagyon szeretem őt. Mit tehetnék?
2015. jan. 19. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Elhagyod. Amugy milyen nemu vagy? Ilyen gondolkodasu part keresek mint te:)
2015. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy az odaköltözésed előtt egyáltalán nem beszéltetek a jövőről való elképzeléseitekről... De legalább még "időben" kiderült, szépen szakíts vele, ugyanis ezek szerint teljesen ellentétesek a terveitek. Itt a legkisebb gond az, hogy a párod nem akar spórolni, csodálkozom, hogy téged ez zavar a helyzetben... Sokkal nagyobb probléma, hogy nem akar veled közös családot, és semmilyen szinten nem érzi szükségét az önállósodásnak, anyukája szoknyája alól való kiköltözésnek ...
2015. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha összejöttök, szóljatok :D
2015. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem akarom elhagyni a párom, csak valahogy szeretném rábeszélni rávenni a "változásra".
2015. jan. 19. 19:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni rábeszélni, ez nem rábeszélés és változás kérdése... Bizonyára te se vennéd jónéven, ha ő meg akarna téged győzni valamiről, amit te egyszerűen nem szeretnél és kész.
2015. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

"Én nem akarom elhagyni a párom"


Bocs tevedtem, megsem teged kereslek, mert buta onfeju vagy, amit egyszer fejedbe vettel annak ugy kell lennie. Mar nem erdekel a nemedse meg a korod se.

2015. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni sajnos, teljesen mások az életcéljaitok, ide kevés a szeretet/szerelem.
2015. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

figyelj a párodnak most megfelel a szitu, 2 anuyicval

egyik anyuci őz/mos

másik meg az ágyban elégíti ki

ő sose fgja elhagyni a családi fészket, rápazarolhatsz pár évet ha gondolod

2015. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Istenem már megint egy ilyen buta liba. Mi a jó büdös francos isten pö**csének költöztél oda hozzá úgy, hogy ilyen alapvető kérdéseket sem voltatok képesek előtte tisztázni, mint a közös jövőtök?? Az eszem megáll...
2015. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

"csak valahogy szeretném rábeszélni rávenni a "változásra"


Buta vagy. Egy felnőtt embert nem fog megváltoztatni semmiféle nő. Elfogadod, vagy nem. Jó így, vagy nem.

De tudod, mit? Próbálgasd csak. Hátha neked sikerül megváltoztatni. Mindannyian drukkolunk.

2015. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!