Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Mit csináljak,...

Ez most mi? Mit csináljak, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
Apám régebben mindig megsimogatott, meg meg fogdosott, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Most 15 éves vagyok, és mai napig fogdossa a mellemet, megsimogatja. Elhúzódom akkor csúnyán néz... Csak szerintem abnormális?
2010. febr. 13. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
anyukád tudja?
2010. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Látja ő is.
2010. febr. 13. 11:03
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Kamu kérdés...
2010. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kamu, amikor kezdtem "fejlődni" 13-14 évesen, az én apám meg mindig megakart fürdetni. De ha a mellemet fogdosná én már lelki idegroncs lennék.
2010. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor mindkettőt bedugnám valami pszichiáterhez.Kicsit sem nortmális.Én is lassan 17 éves vagyok,a genetika által bögyösökre sikerültünk a tesóimmal,de se édesapám,se nevelőapum nem tezs ilyesmit,és ez a normális.Tényleg ülj le velük és nyíltan mond ki nekik,hogy ez abnormális.
2010. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Micsoda pedofil állat az apád, még annál is rosszabb. Anyukád meg egyáltalán nem értem,mert ez a dolog nagyon komoly lelki traumát okoz neked. Félsz tőle, félsz egyedül maradni vele, félsz hogy mással is próbálkozik majd nem csak a melleid fogdosásával. Ha továbbra is íg lesz, menjél be a Családsegítőhöz mond el a problémádat, amíg nem lesz belőle komolyabb baj. Ja és szólj rá erőteljesen az apádra, mit képzel, hogy a saját lányával ezt csinálja!
2010. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog! Az ilyesmikből lehetnek később súlyosabb dolgok, amiket a lelked már nem fog tudni feldolgozni. Próbáld elkerülni őt.
2010. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez szerintem sem normális, sőt ez már pedofília... ha anyukád látta, és nem tett semmit, kérj segítséget egy másik felnőttől ( pl: keresztszülők, osztályfőnök)
2010. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog! Ha anyukád hagyja, akkor nem számíthatsz rá. Nem akarja felforgatni a kényelmes életét. Beszélj velük! Ha nem működik, kérj segítséget!
2010. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!