Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elso talalkozas a baratom...

Elso talalkozas a baratom szuleivel?

Figyelt kérdés

Penteken fog bemutatni a csaladjanak,izgulok nagyon. Hogy koszonjek? Csokolommal? 15/L

legyszi normalisan:)



2015. febr. 8. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

A csókolomot ennyi idősen már felejtsd el, kivéve max. idős nénik és bácsik esetében.


A helyes köszönés felnőttek között a napszaknak megfelelő: jó reggelt, jó napot, jó estét.

2015. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Vigyél mindenképp egy doboz bonbont,vagy házisütit,amit te készítesz,esetleg egy üveg bort,vagy üdítőt nekik :)


Csókolommal köszönj!

2015. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

ne csókolom.. jó estét/napot kívánok

bonbon + bor jó ötlet.

2015. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
miért ne csókolom-al köszönjön?? még csak 15 éves ne akarjon felnőttet játszani a jó napot/estét köszönéssel - pedig nem vagyok egy begyöpösödött anya, de én nagyon nem bírom ha ennyi idősen jó napot köszönnek nekem, inkább csókolom - utána úgyis letegeződök velük :) - szóval ne haragudj, hogy így döntetlen lesz az állás a válaszokban, de én is azt mondom csókolom!
2015. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
A csókolom legutoljára kb. 8 éves korban megy még el...
2015. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

illemkódex: "Az iskolai oktatás szerint a legáltalánosabb köszönési forma a napszakok szerinti Jó reggelt kívánok! 18 éves fiú vagy lány a szomszéddal való találkozáskor is nyugodtan mondhatja ezt a napszaknak megfelelő formát"


18 éves kortól elfogadott a napszaknak megfelelő köszönés...

2015. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:
54%

Az illemszabályok nem kőbevésett dolgok, úgy köszönj és úgy viselkedj, ahogy jónak érzed. Esetleg egyeztesd a barátoddal, hogy ő mit gondol, mégiscsak ő ismeri a szüleit.


Egy dolog biztos: nem a köszönésen fog múlni, hogy szeretnek-e és elfogadnak-e majd.


Magadat add, a hamisság visszatetsző és nem fogsz tudni szerepet játszani sokáig úgysem. Csak lazán, illedelmesen, kedvesen és nyugodtan.

2015. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!