Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Önöknek erről mi a...

Szülők! Önöknek erről mi a véleményük?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem túlzás az,hogy egy Kb.7 éves gyereknek okos telefonja és számítógépe van?

2015. márc. 1. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
DE
2015. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ma már nem igazán.
2015. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
De az.
2015. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az interneten olyan dolgok is vannak,amik egyáltalán nem valók a 7-12 éves korosztálynak.Oldalakat nem fogok mondani,de tudjátok,hogy mire gondolok.
2015. márc. 1. 20:33
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Számítógépet nem tartom túlzásnak. Nekünk is van, de nem a gyerek szobájában. Valamint csak meghatározott időben ülhet előtt, nem pedig egész nap játék és tanulás helyett.

Telefonja még nincs és 10 éves koráig nem is lesz. Akkor is csak olyan telefont kap, ami egy "butított" okos telefon. Arra pont jó, hogy telefonálni tudjon nekünk vagy mi tudjuk hívni. Több ennél még egy 10 éves gyereknek nem kell.

Akár mennyire is 21. században élünk. Egy gyerek legyen gyerek és játsszon. Rúgja kint a bőrt a haverokkal sötétedésig, tanuljon a jövőjéért.

2015. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

szerintem túlzás, de a mai szülőknek sajnos nem.

bár én nem vagyok szülő, 19 éves vagyok, nekem 2 éve van saját számítógépen, és 3 éve okostelefonom (a legolcsóbb fajta) anna ellenére hogy a családom anyagi helyzete átlagon felüli, nem volt igényem ilyen dolgokra. 10-12 éves koromig a testvéreimmel játszottam reggeltől estig.

én is így szeretném nevelni a gyerekeimet, mint ahogy minket neveltek.

2015. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A számítógép nem túlzás. Nem vagyok már annyira fiatal, de kisiskolás koromban már nálunk is volt otthon akkoriban egy DOS-os gép, pedig akkoriban tényleg csak játszottunk vele.

Manapság rengeteg segítséget nyújthat a gyereknek a tanulásban ill. tájékozódásban az internet, különféle tanulóprogramok. Csak körültekintőnek kell lennie azzal kapcs., hogy mit használhat rajta.


Az okostelefont én is túlzásnak tartom, de a telefont reálisnak - jobb, ha elérhető, ha nem kell aggódni érte.

2015. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Van már lehetőség zárolni , hogy mit nem nézhet a gyerek. Élni kell vele.
2015. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
2015. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Enyém 6 éves múlt, még nem iskolás.

Nincs sem tabletje, sem telefonja, sem számítógépe...

4 éves rokonkislány nagyon csodálkozott, hogyhogy nincs tabletje... Oh.. én úgy sajnálom a mai gyerekek egy jó részét...

2015. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!