Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Önöknek erről mi a...

Szülők! Önöknek erről mi a véleményük?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem túlzás az,hogy egy Kb.7 éves gyereknek okos telefonja és számítógépe van?

2015. márc. 1. 20:24
1 2
 11/19 anonim válasza:
91%

Addig nem gond amíg nem egész nap ezt a kettőt nyomkodja csak. Ugyanolyan szerintem, mint akármilyen más dolog : Mindent lehet, de csak mértékkel, és oda kell figyelni, mennyit ül a gép előtt.


Sajnos látom tesómon is, hogy egész nap ezt a hülye facebookot nyomja a telefonján, most ez a világbetegség, úgy látszik. Bár ez személytől is függ, mert nem minden gyerek a facebookon lóg egész nap, de tény, hogy az okostelefont csomóan csak erre használják.


Meg ha mellette kijár levegőre, lefoglalja mással magát, akkor most kicsit mobilozgat, azzal nincs gond.


A 18+ tartalmakat meg le lehet tiltani többféle módon is, és ajánlott is szerintem :) Eléggé eltorzítja ez a sok sz*r videó a gondolkodást, meg a nőkhöz való hozzáállást.

2015. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Lehet ezt okosan is hasznalni, mai vilagban nem durva. De mondok jobbat: a fiamnak Ipad-ja van, 2 eves....
2015. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Szerintem ma már nem ciki, ha a szülő ügyel arra hogy az a 7 éves miket néz. Lehet azt korlátozni. Telefonban én valami egyszerűt vennék, amivel SMS - t írni és telefonálni tud. Ezt is igazából azért, mert manapság nagyon fontos. Már nem olyan világot élünk... Jó az ha a gyerek bármikor el tud érni és iskolás korban már egyébként sem figyelnek rájuk annyira mint az óvodában. Tudom, fiatal anyuka vagyok, nekem még frissek az emlékeim. :) Szóval a telefont még indokoltnak is tartom.
2015. márc. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ szerintem is .. A mi lányunk 7 evesen ( most 9 éves ) már használta a számítógépünket ( egészséges kereteken belül ). Mobiltelefont év elején tanév kezdés előtt kapott ( mivel reggelente mar egyedül jar suliba ) , karácsonyra pedig tabletet vettünk neki . Ezt a világot éljük !
2015. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem 8 éves,van okostelefonja,de nincs benne sim kártya,mert ez az én régi telefonom,de letudta rá tölteni a Pou-t,meg reggelre tud magának ébresztőt állítani,úgyhogy boldogság van:)) Van tabletja is,azt meg a 15 éves nővérétől örökölte meg,be van repedve a képernyője,szóval nálunk mind a kettő van a 8 évesnek,de mondjuk a tabletja olyan 3 hete már fel sincs töltve.Először amikor megkapta,sokat tabizott,de lecsengett neki ez egy hétvége alatt,azóta szinte alig használja.
2015. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy van a családban számítógép, iPad, stb...., nem túlzás. Az sem, ha néha jatszik vele a gyerek. Inkább azt érzem veszélyesnek, hogy ez a "gyerekét" az ő szobájában van, és akkor jatszik vele amikor akar, akár tanulás vagy alvás helyett is...

Ha minden nap megkapja 'fél-1 órára, amíg megnéz egy mesét, akkor nincs gond. De attól felek a szülők nem korlátozzák ezeknek a gépeknek a használatát. Na akkor az veszélyes!!!

2015. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szerintem teljesen feleslegesek az okostelefonok használata, egy teló legyen jó telefonálásra és smsre és ennyi.. nekem egy 8éves nokia 2760-om van és tökéletesen megfelel még 8 évig legalább, 33éves vagyok.. tabletem sincs, annak sincs értelme, csak egy 8 éves laptopom van és ennyi, nincs szükségem nett kapcsolatra út közben, amig munkából hazaérek kibirom nett nélkül, a fészbúk meg nem tud érdekelne... az okostelefon nagy luxus a mai világban... meg amíg ilyen éhbér van ebben az országban arra költ az ember amire muszáj.. de Magyarországon soha nem lesz normális fizetés... azjár jól aki kimegy külföldre dolgozni....
2015. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
De k...a sz.r nekünk meg bicska volt meg foci meg uszas az volt az elet .Nem is voltam elhizva.....
2015. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért haladni kell a korral, csak ésszel kell a gyerekeinknek a rendelkezésére bocsátani ezeket a masinákat...
2015. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!