Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mi a különbség ha...

Hölgyek! Mi a különbség ha egy nő akar elcsábítani egy férfit, vagy egy férfi nézi ki magának azt a nőt? Ha egy nő akarja elcsábítani a pasit, akkor kell neki igazán? Van nálatok különbsé a kettő között?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy nő,az egyik esetben oda megy hozzá egy pasi,majd végül ő szedi fel a nőt,és végül össze is jönnek,és van az az eset,amikor a nő csábítja el a pasit.Mi a különbség a kettő között?Ha a nő csábít,akkor kell neki igazán az adott pasi?Remélem érthető a kérdésem:)
2015. márc. 2. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ööö..mit értesz a 'kell' alatt? Hogy 'kell', mint kapcsolat, vagy 'kell', mint szex? 28/N
2015. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már nem a szexre gondolt a kérdező, hanem a pasi egész lényére és a komoly kapcsolatra.
2015. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ma 08:19


Akkor bontsuk két részre.Az elsőleges legyen a komoly kapcsolat,a másik pedig akkor legyen a szex.

2015. márc. 2. 08:21
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Én a magam részéről nem vagyok híve annak, ha a lány koptatja a száját és 'szedi fel' úgymond a fiút. Mindig hozzám jöttek oda, fordítva nem volt. Én lettek kiválasztva, jelekkel egyértelműsítve, hogy mit szeretnének tőlem, én pedig jelzésekkel megerősítettem az illetőt, hogy igen vagy nem.
2015. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Én mint nő, soha nem kezdeményeznék egy pasinál, bármilyen okból is tetsszen. Akár kapcsolatot képzelnék el vele, akár csak szexkapcsolatot, mindenképpen megvárnám, amíg a férfi közeledik felém. A különbség szerintem annyi, hogy ma már a nők nagy részében semmi tartás, méltóság nincs, sok egyenesen felkínálja magát, ami értelmes, normál érzelmi, értelmi intelligenciával rendelkező férfi számára visszataszító. Persze akkor nem, ha csak dugni akar, és semmit nem kell érte tenni, az "ölébe pottyanik" a n'. Szándékosan csak n', mert az ilyenek nem nevezhetők nőnek, akiknek ilyen módon kell pasit felszedni.
2015. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem mentem még oda fiúhoz azzal, hogy gyere darling, meghívlak egy italra mert bejössz, vagy ami még durvább, mert szexelni van kedvem. Nekem ez már túllép a női eszköztáramon és az általam elfogadott lehetőségeken, és nem vagyok biztos benne, hogy a normális pasik egyáltalán értékelik-e az ilyet. Ha tetszik valaki, akkor jeleket küldök, millió lehetősége van rá egy nőnek, és ha a férfinek bejövök, akkor rámozdul.
2015. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
5-ös: 4-es vagyok. Azért ne legyünk ennyire egyoldalúak. 28 évesen volt már két 4-4 évig tartó komoly kapcsolatom és közötte több csakis szexuális jellegű. És 100% nőnek tartom magam továbbra is.
2015. márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 08:34


Nem is arra gondoltam,hogy egy italra meghívod.Hanem azért ahogy mondtam,az eszköztáratokban lehet olyan,hogy úgy csináltok,mintha a pasi szedett volna fel titeket,addig provokáljátok amíg nem lép valamit.Most nem nyílt felajálkozásra gondoltam:)Azért nektek nőknek,ennél vannak finomabb eszközeitek szerintem,minht a úgy tűnne,hogy a pasi szedett fel,de valójában ti provokáltátok ki valahogy:)

2015. márc. 2. 08:39
 9/13 A kérdező kommentje:
*ahogy mondtam=ahogy mondtad
2015. márc. 2. 08:40
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen mindegy, hogy ki megy oda a másikhoz. Az csak az első lépés. Az hogy mennyire kellenek majd egymásnak a későbbieknek nem ezen fog múlni.
2015. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!