Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom gyerekes kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom gyerekes kérdés, de szerintetek sok a magasság különbség,164 cm a nő és 190 a férfi?

Figyelt kérdés
előre is köszi!
2015. febr. 10. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egy átlagos 30cm hosszúságú vonalzónyi különbség. Szóval köbö nyak meg fej egybe, Szóval úgy a válladig ér köbö...szóval szerintem nem gáz.
2015. febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rohadtul nem az :) én 192 cm magas vagyok,exeim mind kb. ilyen alacsonyak voltak (165 kb.) :)
2015. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tényleg gyerekes.


Nem az. Én 197 cm-es srác vagyok és volt már két évvel fiatalabb 155 centis barátnőm. Szex közben úgy éreztem magam, mintha elefántként dugnék egy kisegeret és az álló csókhoz le kellett hajolnom és/vagy neki pipiskednie, de nem volt gond.


Most 181 centis barátnőm van és örülök hogy magas vagyok, mert így szinte bármilyen magasságú lányt megkaphatok.


21/F

2015. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Le kell majd rendesen hajolnia, hogy megcsókoljon, de nem ez a lényeg egy kapcsolatban
2015. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
No, látjátok, embere válogatja. Nekem a 10-15 centi magasságkülönbség "esik jól" köztem és a lány között a javamra. Max. 20 cm, de annál több már kifejezetten zavar, és nem is kezdek ilyen lánnyal, legfeljebb csak szexre. De ha a párnak ez így megfelel, akkor minden oké, másnak úgysincs köze ehhez. Tehát ilyen értelemben gyerekes a probléma...
2015. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem sok, de tényleg hülye kérdés :)
2015. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem..... nálunk 21cm a különbség.

Ha javítani akarsz a helyzeten és mondjuk együtt mentek valamilyen eseményre vagy vásárolni,akkor magassarkút veszel fel, feltéve hogy nem kell kilométereket gyalogolni.

37F

2015. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha Kizombázni akartok egymással akkor sok, egyébként meg nem!! :)
2015. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerős pár, akik között 40 valamennyi centi van, nagyon cukik, jól elvannak évek óta.
2015. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!