Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mi a különbség ha...

Hölgyek! Mi a különbség ha egy nő akar elcsábítani egy férfit, vagy egy férfi nézi ki magának azt a nőt? Ha egy nő akarja elcsábítani a pasit, akkor kell neki igazán? Van nálatok különbsé a kettő között?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy nő,az egyik esetben oda megy hozzá egy pasi,majd végül ő szedi fel a nőt,és végül össze is jönnek,és van az az eset,amikor a nő csábítja el a pasit.Mi a különbség a kettő között?Ha a nő csábít,akkor kell neki igazán az adott pasi?Remélem érthető a kérdésem:)
2015. márc. 2. 08:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
7. Akkor ugyanazt mondjuk, csak te nem érted jól, amit leírtam. Én még leragadtam ott, hogy a nő visszagurítja a labdát, és nem ő kezdeményez. Vagyis jeleket küld, azzal hívja fel magára a férfi figyelmét, és nem felkínálja magát. Mondjuk én ezt is csak akkor teszem, ha érdeklődést látok a férfitől, mondjuk feltűnően néz, rám mosolyog, stb. De az első lépést tegye meg ő. Mármint fizikálisan értem, ő kezdjen el udvarolni nekem, és ne fordítva. Aztán ha tetszik, bejön, akkor reagálok rá, kinyilvánítom én is a tetszésemet.
2015. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%

A legtöbb férfinak a vadászatra van szüksége, hogy értékelje a nőt, a legtöbb nőnek pedig biztonságra. A nő akkor érzi magát biztonságban, ha a férfi bizonyítottan őt akarja, és csakis őt. Mint nő, én legalábbis így működöm.

Nem zárom ki, hogy valaha kapcsolatot kezdeményezzek (bár kicsi az esélye, hogy egyszer újra szingli legyek), de én soha nem kezelnék komolynak egy párkapcsolatot úgy, hogy én tettem meg a kezdő lépést, nem pedig a férfi. Alkalmi kapcsolatnál mindegy, ki kezd kivel, de ha én "szedem fel" a pasit, számomra mindig bennem lenne a tudat, hogy nem én kellettem neki, hanem csak az ölébe pottyantam. Nem küzdött értem egy pillanatig sem, úgyhogy nem venném komolyan, hogy "kellek neki" hosszú távon.

A kérdésre a válasz: ha én kezdeményezek, akkor csak rövid távú kapcsolatról lehet szó, ha a férfi, akkor akár tartós párkapcsolatról is.

2015. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha en szemelek ki egy pasit akkor sem kezdemenyezek de jelzesekkel tudtara adom, hogy kozeledhet. Ha egy pasit nem veszek eszre elsore mert nem jon be,nos, akkor is van eselye gelkelteni a figyelmemet es ha ha ez sikerul neki, akkor ugyanugy jelzek neki mint az elozonel:-)
2015. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!