Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit tudok...

Ebben a helyzetben mit tudok tenni? Tényleg csak tűrnöm kéne szótlanul?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. 2 testvéremmel (20,15) és az anyukámmal élünk együtt egy 1 szobás kis lakásban. Jól megvoltunk mindig is, nem volt semmi probléma ebből sosem. Viszont az anyukám összejött egy pasival még nyáron. 1-1,5 hónappal később már rendszeresen idejárt, eleinte 5-6 körül hazament, most már viszont jó ideje 10ig itt van. Ezzel nem lenne bajom igazából, ha normálisan viselkedne, de nem így van.. Mindig beleszól mindenbe, parancsolgat, ha visszaszólunk fenyegetőzik, hogy megüt, undorító, perverz megjegyzéseket tesz az anyám felé (előtte Ő nem volt ilyen soha) stb.. Van, hogy amíg anyum főz ő kint ül egy széken, amin én tanulni szoktam és még ő kezd el ordítozni meg hisztizni, ha elkérem. Ha ezt megemlítem anyukám annyit mond, hogy viseljem el, mert ő nagyon szereti, de ha nem így van, hanem visszaszólok valamit, még ő is engem támad, holott legtöbbször nem a pasinak van igaza. Ha meg úgy nézzük, hogy a kettejük viszonya milyen.. Majdnem minden nap összevesznek, elhordja mindenféle k*rvának és mindig féltékenykedik, már nem is telefonálhat anyukám még a barátnőjével se, a facebook-jába is folyton belelépked és ha egy férfi bejelöli ő elviharzik(volt, hogy apukám egyik volt barátja jelölte őt be.. apukám 6 éve meghalt amúgy), magyaráz, hogy vége, többet nem jön ide, mert a tesóim és én is tiszteletlenek vagyunk vele. Amikor eszik is fingadozik folyamatosan, ha megemlítjük mi vagyunk a bunkók.


Most így ennyi panaszom jutott eszembe... Nem sokáig bírom ezt így, de anyukám rendíthetetlen, nem foglalkozik velem és a testvéreimmel, mert őket is zavarja természetesen..

Szerintetek mit csináljak? Mi erről a véleményetek? Én lennék a túl hisztis?


2015. márc. 3. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak vagy fölnyílik a szeme, vagy cudar világ jön. Valószínűleg attól tart, hogy már öreg, nem talál mást ha ez a disznó lelép. Talán egy külső emberre jobban hallgatna. Ha nem akkor lépjetek le koliba, jobbat nem tudok.
2015. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1%

Ha anyád így boldog vele, akkor legyél türelmes.

Pár év múlva mindhárman kirepültök. Anyád meg nem akar magára maradni.

Joga van neki is egy társhoz. (Az meg az ő baja, hogy milyet választ.)

2015. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, tarshoz joga van, de ahhoz, hogy kozben tonkretegye harom masik ember - foleg a gyerekei - eletet, mar nincs.

Ha annyira kufircolni akar, oldja meg valahogy, de ne kenyszeritse a veluk eloket, hogy egy idegbeteg emberrel - akihez semmi kozuk - klljen egyutt lakniuk.


Apam ugynigy volt, es a mostoham 6e v alatt tonkretett mndenhogyan. De en turjek, mert apanak joga van a boldogsagra. Vicc.



Kerdezo: amint tudsz, lepj le a fszra, anyad meg egye, amit fozott - mert ilyen ember mellett O sem lesz boldog am.

2015. márc. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!