Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalhatnek ebben a...

Mit csinalhatnek ebben a kinos helyzetben?

Figyelt kérdés
A szuleimet rendszeresen hallom szexelni.Egyszre-ketszer ez meg talan oke lenne...de mar egy eve folyamatosan hallom oket...kezd egyre kinosabb lenni..becsukjak az ajtot de semmit sem er..mit tehetnek ez ellen?Ne szoljak?Haggyam annyiban mert nem az en dolgom?De nekem mar nagyon kinos..Es van egy ocsem is aki szerencsere alszik ilyenkor.Mondhatnatok h persze,en mert nem alszom ilyenkor..Csak az a baj h mindig felkelek az anyu nyogeseire...ERTELMES valaszt ha kerhetnek!Legyszi segitsetek..14/l
2015. febr. 28. 23:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
1%

Most komoly ez a kerdes? Vannak ilyen szulok is??

Olyan furcsa ez nekem😊 meg ilyet sohasem hallotam hogy annykra nyog az anyuka, annak ellenere hogy a lanya 14 eves es talan nem süket es meghalja😊

kamu kerdes ugye....

2015. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nyugodtan szólhatsz nekik erről, nem lesz belőle semmi gond. Ha jó a kapcsolatotok akkor meg fogják érteni.
2015. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1%

Csatlakozom az elsőhöz.

44 éves numeravadászok beszélnek így a szexről.

eleve a szexelni szót nemigen használja egy fiatal lány, főleg gyereklány ... lány úgy 36 éves koráig.

2015. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Az éretlen,közönséges szüleidről inkább nem írnám le a csúf valósághoz nagyon is közeli véleményemet, mivel tekintetbe veszlek téged is.

Ez a későbbiek során komoly károkat okozhat az egészséges lelki fejlődésed menetében, a felnőtt korodban kötődő kapcsolataidra is kihathat. De nagyobb súlya van a te jelenlegi lelkivilágod állapotának.

A szüleid rendkívűl felelőtlen, figyelmetlen emberek lehetnek. Próbáld meg mindenképpen jelezni nekik! Mert ez nem normális, hogy a gyermeküknek hallgatnia kell a nemi életüket, ez undorító!

2015. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Inkább örülj neki, hogy szeretik egymást. Mi ebben a kínos? A szex a világ legtermészetesebb dolga.
2015. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%
Nincs igazatok,5-ös válasz a helyes.Addig jo amíg szexelnek,ha nem csinálnák,akkor meg azon izgulhatnál,apud mikor cseréli le anyudat.Amúgy szerintem ez tényleg kamu kérdés.
2015. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%

Persze, folytsák csak el, ne élvezzék önfeledten a szexet. Végülis nehogy már tizenx év házasság után is menjen nekik. Én is hallottam anyámat anno és lám, nem lett semmi bajom tőle. Többet nem írok, mert kiskorúról van szó.

Szólj nekik, hogy csinálják kicsit később, mikor te már alszol.

Egy lakásban nem kell üvöltve szexelno, hogy átszűrődjenek a hangok, kedves korábbi válaszoló.

Kérdező, szerinted 13 évig máshogy csinálták, vagy csak mélyebben aludtál? Anyukádnak nyilván így öröm, és apukádnak is. Hidd el, nem biztos, hogy hosszú távon örülnél ha évente kétszer hallanád őket.

De később majd megérted, annak idején nekem sem tetszett.

2015. márc. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Ötös vagyok. Hol írta a kérdező, hogy üvöltve szexelnek? Ne túlozzál már, kérlek. Azt sem tudjuk például, hogy hol laknak. Én laktam panelben 12 évet, a szomszéd szobából azt áthallatszott, hogy valaki leült a kanapéra, vagy felállt onnan, de a mostani szintén emeletes, ám téglaépítésű lakásunkban is vékonyak a falat, sokszor a szomszédokat is lehet hallani beszélgetés, tévézés közben.
2015. márc. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
legegyszerűbb megoldás: füldugó
2015. márc. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%
Csak egy ajtó választ el titeket? Két ajtón keresztül azért már nem kellene átjönnie a hangnak, ha nem nagyon hangosak.
2015. márc. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!