Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok vagy kevés? Középút?...

Sok vagy kevés? Középút? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma lettem harmincöt éves. Soha nem volt problémám a korommal, úgy értem nem zokogtam összetörten amikor betöltöttem a harmincat, és persze azóta sem.

Kíváncsi lennék a véleményetekre ki hogy látja ezt.


2010. febr. 14. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még van addig 10 évem.. Hogy rosszul érezném-e magam? Semmiképp. Főleg egy kis része is telejesülni fog addig, amit szeretnék elérni.. Nem olyan nagy dolgok...


Házasság, egy gyerek, biztos munkahely, amit még szeretek is.


Talán Marquez mondta(ebben nem vagyok biztos és nincs kedvem megnézni), hogy a végén nem az fog számítani, hogy hány éved volt, hanem az, hogy mennyi élet volt az éveidben.

2010. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
házas vagy? gyereked van? munkád? elégedett vagy az életeddel? ;) nem a kor a lényeg hanem hogy boldog vagy-e.
2010. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én júniusban leszek 35. Nem érzem magam annyinak, mindenki fiatalabbak is néz kb 5-7 évvel.


A véleményem az mindenki annyi amennyinek érzi magát.

2010. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én sem érzem magam annyinak, és fiatalabbnak is látszom. Ma mégis valahogy olyan "megvonom a mérleget" hangulatom van. Házas vagyok és van három gyönyörű gyerekem 1,7 és 13 évesek. Elégedett vagyok -e? Annyi mindent nem tettem még meg amit szeretnék, és annyi minden áll már mögöttem... Erős vagyok ezt biztosan tudom, hiszen eddig még mindig talpraálltam. Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. febr. 14. 12:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a gyerek a boldogság. A lényeg az az, hogy véghez viszed e a dolgaidat és totál megfelelsz e önmagadnak. Házasság? chh...ha megcsalnak? Gyerek...? Ha lelép.
2010. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a kor az jön, nem tudsz mit csinálni, mindeki öregszik. Figyelj oda a kinézetedre, ne hasonlitgasd magad a huszonévesekhez, és NE! gondolj a korra!
2010. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

13.05 Teljesen igazad van, hogy nem csak a gyerek a boldogság ebben tökéletesen egyetértünk. Nem vagy te egy icipicit pesszimista?

14.18 Odafigyelek magamra és eszemben sincs kergetni a fiatalságomat pláne nem hasonlítgatom magam senkihez. Nem érzem magam rosszul a bőrömben. Mindössze arra lettem volna kíváncsi, hogy a kortársaim miképpen gondolják, hol tartanak jelenleg az életútjukban. Köszönöm a válaszaitokat.

2010. febr. 14. 14:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Úristen! Ha én még egyszer 35 lehetnék! Ez nem kor még!
2010. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért hány éves vagy? Elérted amit szerettél volna?
2010. febr. 14. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egy jó hónap múlva leszek ennyi:-)


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!

2010. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!