Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért taszítja az egyedülálló...

Miért taszítja az egyedülálló lányokat, egy 37 éves, elvált, jómódú, helyes,3 gyerekes apa?

Figyelt kérdés
...amikor az ismerősöm, találkozik egy fiatal lánnyal és őszintén bevallja, hogy van 3 gyermeke, a lányok egyszerűen eltűnnek. Szerintetek miért taszítja a lányokat ennyire a 3 gyermek?
2010. febr. 14. 14:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
azért mert félnek, hogy nem ők kapják a 10 %-os figyelmet hanem a 3 gyerek....
2010. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom sajátjuk sincs, és azért valljuk be, sokan inkább sajátot nevelnének nem mások gyerekeit. Persze nem mindenki.

Plusz egy apuka sokkal elfoglaltabb, lehetnek különböző lezáratlan ügyek és ez sem vonzza a nőket.

2010. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
100%
2010. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy normális ember ha gyereket akar, akkor nyilván sajátot akar. És nem sok embernek fűlik a foga ahhoz, hogy más gyerekét nevelgesse meg áldozatot hozzon érte.
2010. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Mert ha még 1 gyerekről lenne szó, de más nő 3 gyerekét senkinek nincsen kedve neveli, mikor még sajátot is akar(na).
2010. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
A férfi neveli a gyerekeket?
2010. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

A fiatal lány a 18-22 éves korosztályt jelöli?

Miért nem korban magához valót keres?

Ö neveli a gyerekeket, vagy a volt feleségnél vannak?

2010. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
amiért már elmondták sokan, mert nem jó egy elfoglalt emberrel lenni csak egy kiskalandra esetleg de ugyhogy még 3 gyereket is néha nevelgetni kel és nagyon meg kell birkozni a mostohaanyuka szereppel
2010. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
79%
Én apám barátnője nagyon féltékeny volt rám( mi is 3an vagyunk testvérek) és kifurt, mnipulálta apámat, ezért fél éve nem láttam apámat... Bocsi az offért:S
2010. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
73%
Nekem pont ilyen kapcsolatom volt, amikor 24 voltam. Ami engem zavart, hogy alig jutott rám ideje, a volt feleség ellenem hangolta a gyerekeket. (Itt mondanám, hogy nem miattam váltak, hanem mert az anyuka talált valaki mást magának. Én már a több évig húzódó válóperbe csöppentem bele.) Rengeteget törődtem azzal, hogy elfogadjanak a gyerekek, de ez több okból kifolyólag nem igazán ment. Nem volt közös programunk sem kettesben, mert jó apa lévén a gyerekei nélkül sehova nem akart menni, nekem meg szükségem lett volna sokkal több időre, amit kettesben töltünk. Végeredményben mivel nem tudtam beletörődni abba, hogy a gyerekek nem fogadnak el (mert teljesen érthetően sohasem tekintettek az anyukájuknak és így az apjuk párjának sem) és mert sosem volt rám ideje, szakítottam vele és többet nem is szeretnék ilyen párkapcsolatot.
2010. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!