Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért taszítja az egyedülálló...

Miért taszítja az egyedülálló lányokat, egy 37 éves, elvált, jómódú, helyes,3 gyerekes apa?

Figyelt kérdés
...amikor az ismerősöm, találkozik egy fiatal lánnyal és őszintén bevallja, hogy van 3 gyermeke, a lányok egyszerűen eltűnnek. Szerintetek miért taszítja a lányokat ennyire a 3 gyermek?
2010. febr. 14. 14:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%

Igaza van egyik előttem szólónak.. miért nem saját korosztályából keres?


Én huszonéves vagyok..és a szüleim kb. szívrohamot kapnának, ha egy három gyerekes pasival állítanék be.. sőt az is lehet, hogy ő már nem is akar gyereket.


Nekem is volt már idősebbel kapcsolatom..és igenis érződik az a plusz 10 vagy több év.

2010. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

Én tényleg nem tudom...Engem nem taszított :)

Az én Párom 34 volt mikor megismerkedtünk,igaz csak egy gyerekkel...És valahogy nem a gyerek vonzott...

Igazából csak később tudatosult bennem,hogy apa.

13 év van köztünk,itt szuszog mellettem a fiunk,nyáron házasodunk.

2010. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%
Ki akar másnak a 3 gyerekével foglalkozni?Szerintem érthető.
2010. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%
A mai lányok gyakran még saját gyereket sem akarnak, nemhogy idegen gyerekek mellett játsszák a "gonosz mostohát"! No és persze ne fiatal lány akarjon, hanem magakorabelit, ők már sokkal toleránsabbak!
2010. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%
Prozai leszek.3 gyerek utan jaro gyerektartas utan mi maradna nekem?Az en gyerekem nelkulozzon??En sem allnek ossze egy ilyen ferfival.
2010. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
75%

Nem tudok érdemi választ adni a kérdésedre, ugyhogy bocsi.

Csak a saját példámat irom. Én neveletem a párom 2 gyerekét (ill. az anyja nevelet, nálunk csak hétvégén voltak 2 napot). Sajnos elváltak urtjaink, de a gyerekeket annyira megszerettem, hogy azota is tartjuk a kapcsolatot. Elsö perctől kezdve elfogadtam öket, szóval nem tudom, másnál miért okoz esetleg problémát. Biztosan hozzáállás kérdése az egész. Szerintrem egy nő könnyebben elfogadja (az anyai érzések miatt) más gyerekét, mint egy férfi. Biztosan megtalálja majd a párját elöbb utóbb.

2010. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
51%
Elözö vagyok. Szerintem pedig nem korküldönbség számit. Köztem és a párom között 15 volt, és nem a korkülönbség miatt lett vége. Egyéntől függ ez is. Van aki korábban érik meg egy komoly kapcsolatra, van aki késöbb.
2010. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert lányokat keres, érett nők helyett. A fiatalok nem akarnak kötöttségeket, sem pedig a gyereknevelés felelősségét. Főleg 3 gyerekét. Ők saját gyereket akarnak, és szabadságot amit a gyerekek mellett nem lehet.

Vannak, gyönyörű, egyedülálló 37 körüli nők, esetleg gyerekkel. Na őnáluk kéne próbálkozni.


Tapasztalatból tudom hogy a randivonal.hu televan kiéhezett, egyedülálló 30-as 40-es gyönyörű, és szexi nőkkel!!!! Próbálkozzon ott! És persze az sem hátrány, ha a gyerekeit a szóbakerüléskor meg is mutatja képen. Végülis a 3 gyerek kifejezés így önmagában riasztóbb, mint rámutatva. :) Persze jobb, ha nem ezzel kezd el csajozni. :)

2010. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért taszítana mert én saját gyereket szeretnék nem másét nevelni. Ezért nem is kezdenék soha gyerekes férfival.
2010. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 duhaj ervin válasza:
100%
Szerintem nem lányokkal kellene ismerkednie,talán özvegy ,vagy elvált nő,komolyabban venne az "akadályokat".
2010. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!