Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban elég a...

Egy kapcsolatban elég a szeretet, vagy szerelemmel működik csak?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok és azt mondta nekem az illető ő nem szerelmes belém de szeretet tud adni és nem akar elvesziteni.

Kérdem én ti udnátok igy boldog lenni valakivel, hogy nem ugyanugy szeret titeket ahogy ti őt?

Ez normális ha az egyik fél szerelmes a másik meg csak "szeret"?


2015. márc. 7. 23:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
fligazuk van az elöttem szólóknak. nem máson, csak rajtad áll, hogy elviseled, hogy nem viszonozza az érzéseid, és reménykedsz abban hogy "egyszer hátha", vagy szakítasz vele, és egyszer majd találsz olyat, aki igazán őszintén szeret. ez csak rajtad áll. de véleményem szerint én nem tudnék olyannal eggyütt lenni, aki nem viszonozza az érzéseim.
2015. márc. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%

Nálam csak szerelemmel működik...

Én nem gondolom, hogy egy kapcsolatban a szerelem hosszú távon teljesen eltűnik. Átalakul, de attól még felfedezhető benne a szerelem első szikrája... Legalábbis nálam.

Ez olyan, mint egy Jolly Joker, amihez mindig visszanyúlhat az ember, amikor épp rosszabb passzban van (vagy a kapcsolat van rosszabb passzban), hogy ránézek a páromra, és pontosan fel tudom idézni, miért is szerettünk egymásba:) - Ha nincs mihez visszanyúlni, mire támaszkodsz majd, ha rosszabb időszak jön? (Az mindig jön, a kérdés csak az, túlteszitek-e magatok rajta, és ha igen, hogyan.)


Amúgy a párod "szövege" (bocs a kifejezésért) nekem egyértelműen azt jelzi, nem akar elveszíteni... amíg nem lesz szerelmes valaki másba...

2015. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon szerintem nem. Addig fog működni, amíg ő nem lesz szerelmes valaki másba.
2015. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!