Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vs. Tetszés? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quasar07 kérdése:

Szerelem vs. Tetszés? Milyen érzéseitek vannak ezekkel kapcsolatban? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kettő között nagyon nagy különbségek vannak. Letudnátok írni, hogy milyen érzéseitek vannak az egyik és a másik helyzetben. Egyáltalán mikor mondjátok, hogy tetszik nektek valaki? Előfordult már olyan, hogy tetszett nektek valaki de nem akartatok vele járni? Miért?

2015. jan. 17. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Szerelem az amikor mindig vele akarsz lenni a tetszés meg amikor egyszer megakarod dugni!!!
2015. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A tetszik az tág fogalom, lehet csak annyi is, hogy jól néz ki, de utalhat arra is, hogy emellett nagyon szimpatikus. Lehet egy vonzódás majdhogynem olyan erős mint a szerelem, meg olyan felkavaró, de ha nincs meg az az érzés, hogy mindennél jobban kell neked és hogy vele akarod leélni az életed, mert ő a mindened, akkor az nem szerelem. Nálam.


Persze egy nagyon erős vonzalom + kedvelitek egymást az elég egy jó kapcsolathoz. Csak akkor van gáz, hogy közben beleszeretsz valakibe.

2015. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fogalmaim szerint a tetszés a kezdeti vonzalom, ami felszikrázik két ember között, főleg biológiai-kémiai háttere van, míg a szerelem egy később kialakuló, szoros érzelmi kötődés, ami a kezdeti vonzalomra és szimpátiára épül, de szükséges hozzá a másik alaposabb megismerése is.

Nekem már több lány is tetszett, de még egyikkel sem akartam járni, mivel nem vágyom kapcsolatra.

2015. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nálam abban volt más, hogy nem érdekelt más pasi, csak ő, állandóan rá gondoltam, és ami a legfontosabb szerintem, hogy akibe szerelmes vagy, azért bármire képes vagy, mert szeretnéd őt boldoggá tenni, hiszen ez neked is örömet okoz! :) Aki csak tetszik, azzal azért nem vagy ennyire önzetlen... Viszont a szexet kívánod :D
2015. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aries 2 ***** válasza:
43%
Igen.Előfordult már olyan. Sokan tetszettek már. Engem az arc szépsége fog meg először. Még korábban jártam is azzal, aki tetszett, ma már egészen másként viszonyulok ehhez. A szakításom utáni csalódás oly megsebzett, hogy szinte már egyáltalán nem hiszek a boldog szerelemben. Nem hiszem, hogy van nekem is egy párom. Szinte el sem tudom képzelni magam egy lány mellett igazi férfiként. Bár nemis tartom magam arra alkalmasnak sem. Így megmarad az egyre halványuló társ iránti vágy, amit remélhetőleg a fájdalom egyre csökkenő érzete is követ majd...
2015. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!