Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, volt már olyan, hogy a...

Nők, volt már olyan, hogy a párotoknak hónapokig nem volt munkája, és kb ti tartottátok el?

Figyelt kérdés
Az enyémnek 3 hónapja nincs, volt 180.000 ft megtakarított pénzem a bankban, lefogyott kb 60ra, egyre nehezebben bírom már
2015. márc. 8. 06:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Hagyd ott. Jobbat érdemel nálad.
2015. márc. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D miért?
2015. márc. 8. 06:45
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen,nsőt fordítva is volt.. Van ilyen...

Húzzátok össze a nadrágszíjat

2015. márc. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk azért mert valószínűleg nem azért nem dolgozik, mert nem akar, hanem mert nem talál munkát. Az ember ilyenkor támogatást vár, nem szemrehanyast. Jóban, rosszban, tudod?
2015. márc. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Soha nem tettem még neki szemrehànyást, nem tudom honnan szeded
2015. márc. 8. 06:54
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha keres munkát szakadatlanul akkor támogasd.

Ha hosszútávon el kezded érezni, hogy kihasznál, élvezi a helyzetet, akkor van vége.

2015. márc. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

nálam a körülményektől függ. ha látom, hogy próbálkozik munkakereséssel akkor persze eltartom. viszont ha azt látom, hogy csak életművészkedik és sajnáltatja magát és meg sem próbál változtatni(itt igazából nem 3 hónapos intervallumra gondolok, hanem hosszabb időre) akkor elgondolkodnék, hogy érdemes-e tovább folytatni a kapcsolatot.

amúgy se egyszerű elhelyezkedni, kivéve ha olyat területen dolgozik valaki, hogy hiányszakma. akkor igazából bármikor el lehet helyezkedni.

2015. márc. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem pároknál természetes, hogy ilyenkor segítik egymást.

Egyébként 3 hónap az semmi a mai viszonyok között.

2015. márc. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen, volt. Természetes volt, hogy amit előtte spóroltam, az közös, ez pedig kb. 2 hónappal azután történt, hogy összejöttünk.


Keres munkát a párod vagy úgy elvan így? Mert az nem mindegy.

2015. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt meg kell kérdezni másoktól, akkor ez a kapcsolat tudatosságát is megkérdőjelezi...
2015. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!