Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Szülnétek egy negyedik gyereket a párotoknak?

Figyelt kérdés

Páromnak már van három gyereke. Most szeretne tőlem is egy babát. A gyerekeit nagyon szereti, de én félek. Mi lesz, ha a baba születése után megromlik akapcsolatunk ahogy a gyerekei anyjával is történt 13 év után?

A másik dolog ami aggaszt, hogy a párom házában a volt asszony lakik a gyerekekkel és a párom fizetéséből fogják az asszony által be nem fizetett rezsit. Már négy éve fizet a párom, még egy éve van hátra. Jelenleg anyósnál lakunk.


2014. dec. 1. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Páromnak nem. Magamnak, ha úgy érzem, vágyom egy gyerekre.

Senki kedvéért nem szülnék, csak az én érzéseim számítanának ebben a helyzetben.

2014. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha neked még nincs akkor mindenképpen.

Sok nő vágyik olyan férfira aki szeretne tőle kisbabát. Sok nő az esetleges zavaró körülmények miatt tologatja a babavállalást és könnyen ki is csúsznak a lehetőségekből.

2014. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
A kapcsolatotok gyerekkel és anélkül is megromolhat. Ha te nem szeretnél gyereket, akkor nem tartom szerencsének a szülést. Addig pedig semmiképpen ne vállaljátok be, ameddig nincs, hol laknotok, csak rendezett körülmények közé vállaljatok gyereket.
2014. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Én számító vagyok, de elve össze sem jönnék három gyerekes férfival. Eleve, ha azt nézem a mai világban nem könnyű előre tervezni, de egy olyan férfival, akinek az elkövetkező 15-20 évben leveszik a bevétele jórészét mások gyerektartással, mikor meg már az nem kell, akkor a 3 gyerek egyeteméhez meg mindenéhez járul hozzá...


Áh, köszönöm, szívesebben szülök egy olyan férfinak, aki nincs már eleve így leterhelve más irányban.

2014. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Sok nő az esetleges zavaró körülmények miatt tologatja a babavállalást és könnyen ki is csúsznak a lehetőségekből."


Nagyon öregnek kell manapság már lenni ahhoz, hogy kicsússzanak. Most a termékenységen kívül milyen lehetőségük van? Adott egy három gyerekes pasas, aki fizeti a gyerektartást, a volt asszony rezsijét, (ez bármikor előfordulhat újra és újra) lakása bár van, ki tenni nem fogja őket nyilván, mert ott a 3 gyereke ugye. Ehelyett hazaköltözött az anyjához, oda vitte a csaját és gyereket akar csinálni neki is.


Kérdezem én, minek? Én a nyakamat tenném rá, hogy nem egy főnyeremény a hapi, mert ha ennyi esze van, hogy 3 gyereket hátrahagyva, a gatyáját is kifizetve 30+ (vagy ki tudja lehet 40 is...) évesen az anyjánál lakva akarja felcsinálni az új csaját, hát az nem lehet a legkifogástalanabb, felelősségteljesebb, felnőttebb ember.

2014. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg attól fél kérdező, hogy erre te is rá fogsz jönni, viszont gyerekkel nem lépsz majd le olyan könnyen. Nem biztos, hogy csak a nők akarják azzal megfogni a férfit.
2014. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
a párod csoró se egy új gyereket se téged nem fog tudni eltartani, szétmentek egy fillért nem látsz töle egyáltalán tudnál hova meni mert anyosék házába nem maradhatsz...
2014. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
3 gyerekes palinak nem. Miért nincs együtt a család? Nagy az esély, hogy ez az x. kapcsolat is ide jut, aztán osztozkodhatnak a volt asszonyok a gyerektartáson. Neki már mindegy, többet úgysem vonnak. Ha kihajít, lesz hová menned? Nem fog zavarni, hogy a te gyereked csak a 4. lesz a sorban? Hogy százfelé oszlik az örökség, hogy a közös kassza jelentős része egy számodra idegen családhoz folyik? Hogy ti egy többedik "család" vagytok, egy nagy hiba javítási kísérlete? Én ezt max. akkor viselném el, ha már nekem is lenne gyerekem...
2014. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tehát te szingli, gyermektelen nőként összejöttél egy elvált, 3 gyerekes fér.. khmm, pasassal, az anyjáéknál laktok, és a latin lover most csinálna egy gyereket neked is.

Oktatófilmbe illő szituáció: hogyan ba***uk el az életünket.

Egyszer már leírtam ide: nem attól lesz férfi a férfi, hogy feláll neki. Ennél jóval több kell. Manapság pláne.

2014. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért hibás a pasi? Nem 3 különböző anyja van a gyerekeknek, manapság rengetegen válnak, nem is értem miért alázzátok. 13 év után váltak el, nem újszülötteket hagyott ott...

Kérdező, biztos nem szülnék, míg anyósnál laktok és nem jöttök helyre anyagilag, anyóséknál nagyobb a valószínűsége, hogy tönkre megy a kapcsolatotok.

2014. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!