Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg indok lehet egy...

Az tényleg indok lehet egy válásnál, szakításnál, ha a másik félnek "traktor fék" van a fehérneműjében?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 20:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá indok. Elválik szakít aztán kész.
2014. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
És mi van akkor, ha nem fog az a fék? Ezért már kártérítést is lehetne tán kérni?
2014. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
mi az a traktorfék :O Mármint ami a fehérneműbe került? Kaka csík vagy mi? :O
2014. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Igen, az a csík.


A szomszédunk panaszkodott nekünk, hogy a férje azt mondta emiatt megundorodott tőle és válni akar, mert ha ránéz, mindig az a fehérnemű jut eszébe.


Csak szerintem hülyeség ez és csak kifogás?

2014. jún. 23. 20:26
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
A FELESÉGNEK vonalkódos a bugyija??? Fújj!!!
2014. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem túl guszta, tudat alatt mindig eszébe jut, hogy a zasszony nem túl higiénikus alsó fertájban.
2014. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%

Igen, indok lehet. Szerintem a szomszéd bácsiéban biztos van, mert utána mentem fel a lifttel, és csak szájon át tudtam levegőt venni.


Amúgy nem értem, hogy miért nem lehet kitörölni rendesen wc-zés után... Meg rendesen mosakodni, tiszta fehérnemüt venni...?

2014. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%
Elhiszem,hogy nem megy ki a fejéből.
2014. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
32%
A sógornőm mesélte, hogy hasmenős hányásos vírus volt és a bátyám egy kis maszatot hagyott, mert szangott. Hát én csak hallottam, de magamban ahányszor megláttam a bátyámat, szarosnak hívtam.
2014. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Atyám, ilyen hülyeséget. Két ember, aki szereti egymást, aki (már elnézést) összedugják, amijük van, és fintorognak azon, hogy esetleg véletlenül székletnyom került a bugyiba?


Nekem már rég el kellett volna válnom, mert a férjem egyszer hasmenéses volt, és amikor reggel még az ágyban feküdt, ki akarta engedni a bélgázt, és egy kevés bélsár jött vele, rá a lepedőre.

Azonnal leszedtük, ő megmosakodott, és dobtam a mosógépbe a lepedőt. Én hülye, válnom kellett volna :D


Na ne vicceljünk már, épeszű ember ilyenért nem válik, csak ha maga a tökéletesség ÉS egyébként sem szereti a házastársát.


Egyébként a legmeghökkentőbb kérdés itt az volt számomra, amikor feleségek fintorogtak azon, hogy milyen undorító a férj alsóneműje.


Nos mi mindig használunk nedves törlőkendőt, naponta legalább egyszer zuhanyozunk, de mégis előfordulhat, hogy az alsóneműn nyom marad. Ez szerintünk nem a világ vége, hisz a mosógép szépen kimos mindent, de most már tudom, hogy maradiak vagyunk.

2014. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!