Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom idegen nőknek panaszkodi...

Párom idegen nőknek panaszkodik rólam?

Figyelt kérdés

Megcsalt,hazudott,szakítottunk.

Kapott egy új esélyt,eltelt pár év,de bizalmam nincs felé.Féltékeny és gyanakvó lettem(próbálom nem mutatni,inkább csak belül őrlődöm)

Utálom,ha az utcán bámulja a nőket,forog utánuk.Százszor megkértem rá,hogy ne ilyen megalázó módon csinálja.Nem vak,de mindennek van határa!

Ismerek jó pár 20éves kiscsajt,az ismerőseim lányait.Nagyon szeretnek,mindig a nyakamba ugranak ha találkozunk.Az egyik lánnyal találkoztam a minap,rám se mert nézni,és kiült a döbbenet az arcára,hogy integettem neki az autóból.Rögtön tudtam,hogy valami történt (akivel megcsalt,az is így derült ki).

Voltunk bulizni,ezzel a lánnyal sokat beszélgetett aznap este.Mint kiderült,rólam panaszkodott,hogy gyanakvó vagyok.Azt mondta neki,hogy "a múltkor rád se mertem nézni,mert balhé lett volna belőle "Azt ugye nem tette hozzá,hogy azért lettem ilyen (soha senkire nem voltam féltékeny)mert két hónapig hazudgált,megcsalt.Gondolom más is elhangzott,vagy történt,különben nem félne tőlem a lány.Ők nem ismerik egymást,most találkoztak másodjára.

Miért kell idegen csajoknak fikázni engem?

Mondtam neki hogy költözzön el,ezt már eljátszotta egyszer ! Most megint sír,könyörög,igérget,nem akar elmenni.Ugy érzem megint elárult,nem akarok ilyen emberrel élni.Ti mit gondoltok erről az egészről?Én reagálom túl?


2015. febr. 19. 05:36
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
30-on túl vagyunk
2015. febr. 19. 05:39
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nemcsak a 30-on, hanem már ezen a kapcsolaton is túl vagytok. Vállj el, semmi értelme. Kínzod magad, és egyértelmű, hogy ő másfelé kacsintgat.

Te tartod el? Mivel írtad, hogy neki kell költöznie, ezért gyanús.

2015. febr. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
100%

Én is így jártam,idegen pasinak beszélte ki a dolgokat....

Aztán kiderult hogy vele csal meg

2015. febr. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor viselném ez ezt újra.
2015. febr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

"Kapott egy új esélyt...,de bizalmam nincs felé."


Lehetne ő egy szent is, ha egyszer te már bizalmatlan vagy, akkor hagyd a fenébe az egészet! Csak magadat emészted fel.

Miért marad egy nő egy ilyen kapcsolatban? Miért hiszi azt, hogy nem kap/érdemel jobbat?

2015. febr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Amint látod ilyen az, amikor valamelyik fél miatt megrendül a bizalom.

Te próbálsz innentől résen lenni "engem bizony nem fog mégegyszer megvezetni" címszóval,

Ő meg próbál megfelelni és bizonyítani, hogy "jajj nehogy azt gondolja, hogy valamit akarok ettől a csajtól, inkább rá se nézek", közben meg őröli magát, hogy "amiért egyszer hibát követtem el, most már örökké meg leszek bélyegezve?!" És ezekről nem mer Veled beszélgetni, mert tele vagy indulattal, elmondja hát másnak, akár egy idegennek is.

Dióhéjban ennyi. A gond az, hogy ezek rengeteg elfojtott negatív energiával terhelnek benneteket.

Halljátok meg egymás szavát, ha már adtatok magatoknak még egy esélyt!

2015. febr. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

Folyt:

"Mondtam neki hogy költözzön el...! Most megint sír,könyörög,igérget,nem akar elmenni."


Ne haragudj, de te sem vagy valami határozott és eltökélt!

Én, ha egyszer kiadom valakinek az útját, akkor nincs olyan, hogy "megint". Akkor kalap-kabát, és ennyi.

Tiszta hülyére vesz téged.

2015. febr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vege ennek a kapcsolatnak.

Pont ezert nem vagyok hajlandő megbocsátani egy megcsalást..ugyanűgy nem tudnék bízni benne, mint te, és szerintem egy kapcsolat alapja a bizalom..


Véleményem szerint csak az bocsásson meg, aki tényleg megbocsát, az pedig tiszta lappal jár, és nembizalmatlanságal

Tehát az bocsásson meg, aki elhiszi, higy tényleg nem fogja űjra megtenni a párja ezt vele,

Másképp van értelme?


Te miért bocsájtottál meg neki először??????????????

Tényleg fontos kérdés



2 változat lehet:ebben az esetben:


1 ténykeg megváltozott nem akar megcsalni:

Nem bízol benne, pokol az életed, mindig gyanakszol

Te azt hiszed ezt ő nem tudja, pedig de

Az ő élete is pokol, mert folyamatosan figyel, hogy ne adjon okot a gyanakvásra...meg kegyen a béke..pokol az élete


2.

Tenyleg nem valtozott

Neked ugyanaz...

Neki meg próbál enm lebukni



Egyik változat esteében sincs értelme a kapcsolatbappna, barmennyire is szeretd, vagy azt mondja szeret, mert a bizalmatlanság megölte.

Ez nem a te hibás, hiszen okod van bizalmatlannak lenni...

2015. febr. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Bár egy kapcsolat két emberen áll vagy bukik, ha nem érzem magam jól valakivel, pláne, ha együtt is kell élnem bele napi szinten, szakítok. A sok negatív dolog nemcsak engem, de őt is lehúzza. Döntsd el mit akarsz, légy határozott!
2015. febr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
* vele
2015. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!