Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hasznos dolgot csinálto...

Milyen hasznos dolgot csináltok, amíg otthon vagytok a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Én annak idején befejeztem a felsőfokú tanulmányaimat, utána pedig otthon végezhető munkát vállaltam.

2015. márc. 12. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én varrtam, ktöttem ruhákat nekik és magamnak, plusz igyekeztem a kertben minél több bio cuccot megtermelni.
2015. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már ovis a kisfiam, de amikor otthon voltam vele (kb. 1 évet, majd apuka is majdnem ennyit), akkor elvégeztem egy kiegészítő képzést a meglévő pénzügyi diplomám mellé, amit tudtam, hogy valóban hasznosítható lesz a visszatérés után.


Én azt is hasznosnak értékeltem akkoriban, hogy végre mindig tip-top volt a lakókörnyezetem, tudtam a gyermeknevelés mellett is igényes rendet, tisztaságot tartani, nagyon sokat voltam szabad levegőn, soha nem kirándultam, sétáltam annyit, mint akkoriban.

Amikor a kisfiam még tényleg pici, babakocsis volt, akkor egy jó könyvvel a szabad levegőn egy szökőkút mellett olvasgattam, amíg ő aludt.

Általában véve is sokkal több időm maradt magamra, a családomra- régi fényképeket rendezgetni, rendszerezni az emlékeket, találkozni a barátokkal, családtagokkal.


Én minden hónapban bementem a munkahelyemre is pár órára, szétnéztem, igyekeztem bennemaradni a "vérkeringésben", a főnököm hetente küldött átolvasásra valamilyen anyagot (nem kötelező jelleggel, de így képben tudtam maradni).


Mielőtt visszajöttem volna a munkába, sokkal több időm volt a szabadidő hasznos eltöltésére is, volt időm szervezni, megfelelő programokat keresni, kirándulni- sokkal nyugodtabb, kipihentebb voltam.

Felelősségteljes, időszakonként stresszes munkám van- a gyerekkel otthontöltött időre úgy emlékszem vissza, mint egy felüdülésre. Nem mondom, hogy nem voltam alkalmanként fáradt- de egyébként is jól be tudom osztani az időmet, nekem ez volt a kulcs az otthoni rend/főzés/programok/gyereknevelés témában is.

2015. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lediplomáztam, és nyelvet tanultam. Mellette minden nap főztem, és minden egyebet csináltam, amit magába foglal egy házias, gondos gyereknevelés, gondozás.
2015. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nagyon rakattantam a sportokra, mivel az elott folyatmtosan rohangltam, otthon megorultem szinte a 4 fal kozott. Vettunk futosbabakocsit, neha anyukamra vagy anyosomra biztam a gyereket, mentem edzeni, volt, hogy a gyerek volt a sulyzo. Vekonyabban mentek vissza dolgozni, mint amilyen a terhesseg elott voltam+ formas es szalkas lettem. Akkoriban mentem el vervetelre, sose volt ilyen jo a verkepem.
2015. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!