Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám a haszonélvező a tulajdon...

Apám a haszonélvező a tulajdonosok mi vagyunk a testvéremmel. Apám és élettársa lakik a házban 6 nagytestű kutyával a kutyák nem a kertben a házban élnek. Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nem bírtunk velük élni elköltöztünk tőlük.a házban a közműveket kikötötték mert nem fizették,6 német boxert oda hoztak a házba undoríttó büdösek és kosz van.Én vőlegényemmel albérletbe mentem de nem bírjuk fizetni ezért megtakarított pénzünkből befizetjük az áramot és vissza költözünk jobbat nem tudunk.Ki tehetem apám élettársát tulajdonosként vagy legalább a kutyákat?A nő bolond frontinokat szed nem normálisan gondolkozik.

2015. márc. 13. 14:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ez jó hír köszönöm szépen akkor mindenképp ügyvédhez fogok fordulni végre van remény.
2015. márc. 14. 21:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek kérdező? Hogy alakultak a dolgok?
2018. júl. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan jogi patthelyzet, amelyben egy dologra van tulajkènt jogod.... eladni bagóèrt úgy hogy a szüleid haszonèlvezetèvel...hosszú távon magaddal is kiszurhatsz vagy jelzàloghitelt felvenni a házra, ebben az esetben kèzhezkapsz egy szép összeget, amivel szabadon akár új ingatlant is vehetsz vagy sok ideig olyan szép helyen èlhetsz, ahol csak akarsz.
2023. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!