Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor, milyen körülmények...

Mikor, milyen körülmények között lettél szerelmes a párodba?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi volt az a pillanat, mikor tudtad, hogy őt szereted? :)
2015. márc. 14. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mikor megláttam :D
2015. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Amikor egy nem várt pillanatban felbukkant, mert beszélni akart velem. :) Akkor még nem ismertük egymást, csak egy kisebb "baki" és egy hatalmas nagy szerencse miatt alakult úgy, hogy személyesen is beszéltünk. :) Egymás szemébe néztünk és mindketten megláttuk azt, amit kerestünk. :)
2015. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egy hónapja jártunk, egyre jobban becsültem és kedveltem, remekül éreztem magam vele, de még nem voltam szerelmes. Egy buliban ült velem szemben, amikor valahonnan előkóválygott egy macska, és felugrott az ölébe. Egyikünk sem macskarajongó, de akkor úgy fektette a karjára, mint egy kisbabát, simogatta, és egyszer csak felnézett rám a gyönyörű szemével...Akkor dőlt el az életem további folyása:-)
2015. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piriiiii ***** válasza:
100%

Napokig együtt voltunk, nálunk aludt, aztán haza kellett mennie, és rettentően hiányzott. Az volt az a pillanat, amikor AKKOR és OTT azt GONDOLTAM, hogy szerelmes vagyok belé. Hiszen csak akkor érezhetek így, ha szeretem.

Nos, az érzés most is elevenen él még bennem, de nem vagyok abban biztos, hogy tényleg szerelmes is voltam.

2015. márc. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért tök jó hogy még ezt is képesek mások lepontozni. :)
2015. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: egyetértek veled...
2015. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő volt a legjobb barátom már egy jó ideje, és akkor esett le, hogy tulajdonképpen hogy szerelmes vagyok belé, amikor az ő karaktere rámászott az enyémre egy közös RPGben és én kaptam kishíján szívrohamot az Eseménytől.

Éééés, amikor minden este remegve vártam, hogy vajon hogy próbálja "csapdába csalni" az ő barbár harcos karaktere az én ártatlan fél-elfemet!


Ez van, kockák vagyunk, egy jól működő házasságban XD :D

2015. márc. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
12 évvel ezelőtt egy discoban odajött ismeretlenûl, megcsókolt, azóta elválaszthatatlanok vagyunk :)
2015. márc. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vele álmodtam egy szép jövőt. Meg is valósul, 8 éve együtt ebből 1 éve házasok:)
2015. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap randizgatás után esett le, amikor egy este hazakísért, elköszöntünk, és ahogy fordult el, leesett, hogy bakker, én totál szerelmes vagyok :D De csak pár randival később mertem kinyögni (ő már rég szerelmet vallott akkor).
2015. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!