Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szerelmes férfinak más nő...

Egy szerelmes férfinak más nő is tetszhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérlek adjatok tanácsot, bátorítást, vagy véleményt mit tegyek.

Párommal sajnos a távolság miatt ritkán tudunk találkozni. Ő egyetemista, albérletbe lakik. Most egy csaj költözött oda hozzájuk. Megkérdeztem tőle, hogy és milyen a csaj? Elkezdi kedves , rendes. S amikor rákérdeztem hogy bejön-e neki, azt mondta kicsit tetszik neki, de ne aggódjak, nem akar tőle semmit, mert én kellek neki.

Persze, oké, megértem, hogy más is tetszhet az embernek, de ez, hogy pont ott is lakik a csaj, nagyon nem jó érzés nekem.

Ráadásul ő tipikusan az a férfi, aki nehezen mutatja ki az érzelmeit, s így nekem még fájóbb. :(


Ti mit tennétek, vagy így mennyire tudnátok benne bízni? :(


2015. febr. 1. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem próbálj benne megbízni.

Nekem is tetszett,illetve más lányt is szépnek láttam,hiszen hűséget,és nem vakságot fogadtam.Ez a pasiknál természetes,de ne aggódj,te kellesz neki,és biztosan nagyon szeret téged :)!

2015. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Csak tényleg rosszabb így hogy együtt is laknak...
2015. febr. 1. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, hogy ezt mondta, mintha hazudott volna, ócsárolná és közben titokban tetszene neki. Szerintem próbálj megbízni benne.
2015. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, én lány vagyok, van párom, és négy fiúval lakok egy albérletben (meg egy lánnyal). Ha tetszene bármelyikőjük, akkor se kezdenék velük, épp azért mert lakótárs. :D Spanolok velük, szoktunk együtt sörözni, de nem jönnek be, és tényleg őszintén nem akarnék tőlük semmit akkor se, ha egyikük mondjuk tetszene. Túl para lenne nekem az, hogy lakótárs :D

20/L

2015. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi 20/L a válaszod! :)

Csak nekem az fáj, hogy tetszik neki a lakótársa rögtön, ahogy odaköltözik.

S tudod, amikor messze van az akit szeretsz, akkor ez jobban tud fájni, mert összezavarodsz kicsit, hogy most biztos én kellek-e neki. :S

2015. febr. 1. 23:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a bizalom és az önbizalom is nagyon fontos részei egy kapcsolatnak. Nem jó azt a kétséget sugallni a másik felé, hogy "jaj, de aggódom, hát miért pont engem választanál, ha lehet mást is". Magadban kell elintézned ezt, el kell hinned, hogy Te szuper vagy, és megérdemled a boldogságot.
2015. febr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként teljesen megértelek, nekem nincs sok önbizalmam, kb bárkire elhiszem, hogy jobban érzi magát vele a párom mint velem, de próbálok dolgozni magamban ezen. Sajnos erre tanácsot nem tudok, hogy hogyan csináld, de keress valami módot, hogy növeld az önbizalmad :) Szerintem rengeteg párkapcsolati probléma emiatt van sokaknál, hogy nem biztosak magukban az emberek.
2015. febr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valamire válaszolj már őszintén. Attól, mert valaki kapcsolatban van, szerinted automatikusan vak és agyalágyult is lesz egyszerre és senki másra rá se néz, véleménye sincs róla?? Ne szórakozz már. Ha olyan marha nagyon félre akarna lépni, simán elmehetne szórakozóhelyre, egyetemen is gondolom van pár csaj na meg az utcára is tudomásom szerint kimerészkednek nőnemű lények. Ha ennyire attól tartasz, hogy más fog igazán megtetszeni neki, ott már gondok vannak, nálad.
2015. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazatok van!

Sokat segítettetek! :)

2015. febr. 3. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!