Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérhetném meg szépen a...

Hogy kérhetném meg szépen a szüleimet, hogy menjenek el itthonról?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és a barátommal szeretnénk kicsit kettesben itthon lenni, de nem tudom hogy mondjam a szüleimnek. Mindenfélekeppen szeretném, hogy tudjàk, Vele vagyok itthon, de mégsem akarok bunkó lenni és egy ilyen 'hé muter huzzatok má' el itthonrol pls' szoveget benyomni, mert az elegge undorito es gaz lenne. szerintetek hogy kerdezzem meg öket kedvesen?

2015. márc. 18. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát figyelj, amikor nekem 15 évesen először volt barátom, mi is csak kéthetente tudtunk találkozni, mert messze lakott. Sokat sétáltunk, vagy itt a városban, vagy náluk, mindig csináltunk közös programokat, eljártunk társaságba, nálunk itthon a szobámban voltunk, náluk meg örültem, ha találkoztam a szüleivel, de nem jártak a nyakunkra, hogy zavartak volna... szóval nem értem a problémádat. Ha kettesben ültök otthon a nappaliban, az mivel jobb program, mint pl. a szobában ülni, vagy egy parkban? 15 évesen ezek a lehetőségek és kész, a szüleidtől nem várhatod el, hogy majd elmennek valahova csövezni, nektek meg odaadják az egész lakást, csak mert máshol nem felel meg nektek...
2015. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

Már bocs, de ezt így nem illik csinálni. Nem a te házad az, hanem a szüleidé, nekik bármikor joguk van ott lenni, neked meg még udvariasan sincs jogod kitessékelni őket csak azért, mert fiúzol.

Amúgy meg:

miért nem a fiúhoz mentek?

miért nem tudtok kettesben ellenni úgy, hogy anyukádék is otthon vannak? ha tudják, ki van veled, akkor csak nem olyan bunkók, hogy zavarnak a szobádban... (elárulom: halkan-csendben még szexelni is lehet úgy, hogy ne vegyék észre)

2015. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Én ezt anno ugy oldottam meg,hogy mikor itt volt a barátom bementünk a szobámba beraktam egy filmet adtam rá hangot,és máris nem minket hallgattak(vékony falak). Meg hát itt a jó idő kettesben tett hosszú séták stb...
2015. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Menjetek a barátodhoz.
2015. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Anya, apa, húzzatok a g*cibe! Ezt nyugodtan leírtam.
2015. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!