Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseljem el, hogy a...

Hogy viseljem el, hogy a párom egész éjjel rettentő büdöset eresztget?

Figyelt kérdés
Nyitott ablak mellett is elviselhetetlen.
2008. aug. 25. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom nemcsak éjszaka csinál ilyet :-D Nagyban befolyásolja az, hogy mit eszik egész nap. Valószínűleg nincs rendben valami az emésztésével. Ha rájöttök, hogy mitől szellent ennyire büdöset, akkor meg lehet szüntetni.
2008. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

1.) Vegyél Espumisant, és esténként tömj bele egyet!

2.) Ne adj neki enni fingatós kaját vacsira! Ha az kevés, akkor ebédre se! (pl. máj, káposzta, bab, hagyma,)

2008. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell lepontozni?

Egyébként a kapcsolat elején gondolom amikor minden percet vele akartál lenni, akkor is ha ilyeneket csinálna.

Hát mostanra már összeszoktatok, ilyenkor kialakulnak benned ezek a kérdések, pl amit most is feltettél, meg pl.: miért csapkodja az ajtót, miért fújja ilyen hangosan az orrát...stb.

A jelenlegi problémádat nem hinném hogy el fogod tudni viselni, mert te azt kérdezted,hogy viseld el...erre pedig aza válasz, hogy ne vedd észre, dde ha arra vagy kiváncsi hogyan szűntesd meg, akkor az előzőek jól válaszoltak..meg kell keresni az okát és megszűntetni..lehet az étel miatt , vagy akár ital, vagy gyomorprobléma.

Ezt kell megoldanod.De beszéld meg vele, mert álmában nem tudja visszatartani.

2008. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél légfrissítőt!
2008. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
szerintem nem lehet annyira rossz a bélműködése h egész éjjel fingik... mi együtt vagyunk majdnem 2éve és együtt nevetünk ha a másik majd elájul a pukiszagtól... nem értem h miért kell ebbe belehalni teljesen... ne egyen estére nehéz ételeket..de nem hiszem h tényleg egész este megállás nélkül finghat egy ember...
2008. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Velem is megtörtént már, hogy kikényszerültem a nappaliba és ott aludtam. De igazából a puki az a társunkkal jár úgy általában...

Laktóz érzékeny is lehet.

Nekünk van egy nagyon kedves barátunk aki gyomorforgató dolgokat produkált nállunk a klotyóban...utólag kiderült, laktóz érzékeny. Szed rá valamit azóta se puki, se görényszag a klotyóban.

2008. aug. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
94%
"majdnem 2éve és együtt nevetünk ha a másik majd elájul a pukiszagtól." hát akkor ti biztos nem éreztettek még igazán kellemetlen elviselhetetlen bűzt. az ember el se hiszi hogy ilyen/olyan szagot képes előállítani. én néha a saját fingásomtól rosszul vagyok(pedig az ember magával elég toleráns).
2008. aug. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a válaszokat megmutatom a menyasszonyomnak, aki szintén rengeteget szenved, amikor újra szól a hatlövetű.
2008. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
91%

Ébredtem már én is párszor arra, hogy belefulladok a szagba :)

Nálunk sokat segített egy méregtelenítés és vértisztítás. Ezeket a kajákat, teákat jól is el lehet készíteni, nem kell szenvedni tőlük és még az izzadását is nagyban csökkentettük a Kedvesnek :)

Idönként ismételni kell a dolgot - ilyen az emésztése és kész!

2008. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát kinyúltam a nevetéstől :)))))))))

Szerintem ilyen problémák minden családban előfordulnak, és akár a férfi is lehet a "szenvedő alany" :)) De mi is csak nevetünk rajta...

Az azért tényleg szó szerint GÁZ, ha egész éjjel eresztget a párod, tényleg ne adj neki pukis kajákat, mert elhiszem, hogy nehezen tudsz így elaludni!

Esetleg tegyél egy ruhacsipeszt az orrodra! :))

2008. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!