Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseljem el? Mit tudnék...

Hogy viseljem el? Mit tudnék neki vinni, ami egészséges és sok vitamin van benne?

Figyelt kérdés

Mamáról van szó, 2010 nyarán, június 22.-én agy daganatot diagnosztizáltak nála.Átesett már 3 műtéten és 2 gamma késen.Tegnap megint találtak nála az agyban kettőt.Keresztanyum kint dolgozik Írországban kerivel, tegnap beszéltek skyype-on és azt monta keri, hogy olyan rossz előérzete van, hogy nem fogja Mama bírni ezt az egészet, és a műtőbe fog maradni.:( Erről hallani sem bírtam, elmentem gyorsan fürdeni, és ott kipityeregtem magam, mert olyan aranyos mama, mindíg és komolyan mondom, állandóan csak adott, semmi bűne nem volt, miért büntetik őt így???Mindennap kapok 200ft-ot, hogy vegyek belőle enni meg inni, ezt ma direkt itthon hagytam, hogy majd veszek mamának belőle áfonyát, mert az ilyen kék dolgok jót tesznek a szervezetnek magamnak meg csináltam limomádét meg májkrémes kenyeret.Majd átmegyek a boltba, és megkérem a boltost, hogy majd hozzanak áfonyát, az az újságba 399[400] ft volt, és 500 ft-al számoltam, ami pont meg van péntekig(600).Mit vehetnék még neki, vagy mit tegyek érte, amitől jobb neki?A világ legcukibb mamája, az uncsimmal mindig azt mondjuk, hogy itt van Cuki mama:(

Mit vehetnék még neki, ami jó??11/l


2011. máj. 11. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
céklát,azt lében,reszelve is
2011. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

már van friss eper, az is nagyon jót tesz ilyen betegeknek.

Menj be hozzá, mielőbb, legjobban a látogatás gyógyítja.

Ha örül, olyankor gyógyul egy kicsit mindig.

2011. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép, hogy gyűjtöd neki az uzsipénzt.
2011. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Béres csepp?
2011. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Előre szólok, hogy nem vagyok szakember és nem venném a lelkemre, hogy itt vaktában távgyógyítsak. Amivel lehet tenni a ráksejtek ellen az a cukor és a szénhidrátmegvonás, és nagyon sok D-vitamin bevitele. Étrendnek a paleolit étrendet ajánlom. Ez egy könyv címe is, de nem akarok reklámozni. Rá lehet keresni és sok rákkal foglalkozó cikk van a webszájtján. A könyvben volt egy eset, aki a végstádiumos tüdőrákból lett tünetmentes azáltal, hogy megadózis D-vitamint fogyasztott.
2011. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Csökkentett deutérium tartalmú víz is sokat segithet.Bár ez egy kicsit drágább.

[link]

2011. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam, rákeresek erre az étrendre=)

Nagyon köszönöm a válaszokat!:)

2011. máj. 11. 14:44
 8/17 anonim ***** válasza:

Aloe vera! Tapasztalatbol beszélek,mindenre jó csodaszer...


[link]

2011. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14:39! szerinted ezt egy izenegyéves fogja érteni? és 200ft-ból megvALÓSÍTANI?
2011. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11 ÉVES
2011. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!