Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exférjem láthatási...

Ha az exférjem láthatási hétévégjére esik az egy napos ünnepnap, kit illet meg az a nap?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az exedet, de ha te szerend azt a napot, akkor próbáld meg "elcsélni" vele másik napra
2015. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exférjedet.
2015. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Csak szegény gyereket sajnálom a szülei miatt.

Oszt nyugodtan töröltesd!

2015. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyszerűbb elfelezni a gyereket.
2015. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is csak gondolom kéthetente van láthatása, most azért az egy nyüves napért tépjétek ketté a gyereket... Nincs veled elégszer???
2015. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, jogilag mi a helyzet, de most komolyan, nem lehet ezt az exférjeddel egy 3 perces telefonbeszélgetésben tisztázni?


"Szia Pisti, jön a ... ünnep. Hogy tervezed a hétvégét? Nálad legyen a Dórika, vagy nálam? Én találtam egy jó programot, amire elvinném szívesen, nem gond, ha jövő héten megy hozzád?"

2015. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Téged.

Az ünnepnapokra eső elmaradt időszakos kapcsolattartás nem pótolható.

2015. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Még annyit, hogy ez elsősorban azért, akkor van így, ha kapcsolatügyeleten van a láthatás, mert ők ilyenkor zárva vannak.

Ha nem, akkor nektek kellene megbeszélni.

2015. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Joe.38 ***** válasza:
15%
Nőt illeti. Mindig minden a nőt . Neki vannak jogai. Hozzá szalad a Helsinki Bizottság a TASZ meg a női jogok biztosa meg mindenki megy , szalad , segît ha csak elfingja magát véletlen. Nem is lehet kérdés kit illet. Ez nem a közel kelet. Itt alapból mindig a nőnek van joga. Mert minden második hétvége az nem jog. Az vicc. A nőnek joga van europában. Férfinak meg csak kötelessége.
2015. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

joe 38at mindeni leértékelte pedig igaza van. akkor is ha nem a kérdésre válaszolt!

a nőknek jogaik vannak, férfiaknak kötelességeik.

nővilágot élünk, el lettek engedve a nők, összeomlott a családalapú társadalom, most már mindenki rohadt boldog, bezárkózva a jogokkal védett kis világába, az sem számit ha körülötte ég az egész világ és tönkremennek az emberek

2015. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!